Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum nem képes elfogadni a...

Apum nem képes elfogadni a barátom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy ideje együtt vagyunk és már szeretném, meg szóba is jött hogy megismerje a szüleimet és én is az övéit. Viszont apum egyáltalán nem képes elfogadni hogy bizony nem vagyok már 10 éves és kapcsolatban élek. Azt mondja hogy őt nem érdekli, ide ne hozzam csak azt a pasit aki majd megkéri a kezem, nem akarja megismerni és hagyjam békén. Anyunak meg rágja a fülét hogy szóljon nekem hogy minden fiú csak szexet akar, ne veszítsem el a büszkeségem, minek kell nekem barát. Anyu is megmondta neki hogy az ilyen hozzáállással csak azt éri el hogy eltolom magamtól és örüljön hogy legalább tartottam annyira hogy szembe álltam és elmondtam. Ennek ellenére sem valtozott semmit a viszonyulása. Segítsetek kérlek!
2016. aug. 27. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Anyukádnak igaza van de apukádat is meglehet érteni hogy félt mivel mégis csak a gyereke vagy
2016. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
70%
Ha egy ideje együtt vagytok, fura hogy nem találkoztak még annyira, amíg mondjuk érted ment, vagy hazakísért. Ha pedig nem tett így ( mai lovagok, nem?) akkor beszéld meg a barátoddal hogy menjen érted mielőtt mentek valahova, mikor otthon vannak szüleid. Akár hívd be, csak lássák valahogy a szüleid. Faterod akkor nyugszik majd meg, ha látja / tudja , hogy egy rendes sráccal vagy.
2016. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyu már látta, ugyanis mindig hazakísér és tudja hogy rendes gyerek, nem is ideges mikor vele vagyok még ja éjszaka is van vagy későn érek haza. Csak apunak megrögzült amit leírtam és képtelen vagyok kimozdítani.
2016. aug. 27. 23:14
 4/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
94%
Akkor hagyd kicsit, majd feleszmél. Ne gátoljon téged, anyud úgy is melletted áll.
2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Apudnak is lehet igaza.
2016. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért? Megértem hogy fél nehogy bajom essen, de könyörgöm. 18 éves vagyok
2016. aug. 28. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A 42%-os trollocskára ne hallgas, nyilván ő zárdába íratja majd a lányát, vagy dugja meg, nehogy más vegye el a szüzességét.


Kérdező nem tehetsz semmit, fogadd el, hogy apud enyhén korlátolt. Majd megenyhül, de ha nem, hát nem.

2016. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz velük. találkozz a barátoddal máshol. ha tényleg komoly a kapcsolat,akkor idővel apukád fog nyitni felé!

nálunk is ez volt,hogy 17 évesen jöttem vele össze. az elején leszarták,még a nevét sem voltak képesek megjegyezni és nem is vihettem haza. aztán eltelt pár év, összeköltöztünk,eljegyzés stb. mostmár ők kapálóznak,hogy hát meg akarják ismerni... nem vették komolyan az elején..

2016. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi rá az esély hogy a kérdező a mostani pasijához fog hozzámenni? Szerintem nem sok.
2016. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!