Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák ti milyen esetben...

Anyukák ti milyen esetben válnátok el a férjetektől?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen okból probléma van a családban csak a gyerek jó léte miatt maradtok együtt egymással ?
2016. aug. 17. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A listahoz hozza tennem a szexualis elet zavarait vagy hianyat

Az erzelmi zsarolast megfelemlitest

Az anyagi fuggosegben tartast

2016. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dehogy maradnék együtt bárki miatt is.

Nem, szépen elválnék, a gyerek meg alkalmazkodik a helyzethez - egyébként is sokkal! jobb lesz neki, ha nem csak papíron létező boldogságban él.


Az pedig alap, hogy addig nem vállalok gyereket, míg nincs olyan munkám, keresetem, hogy ketten is megéljünk.

2016. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves látogatok megosztom véleményem az én hitem alapján tapasztalt természet feletti élményt de nem muszáj higyetek nekem. 19 vagyok Isten ingyen kegyelméből lettem szellemben újjászületett hívő aki szeretné ezt érezni legyen teljesen nyitott szívvel Isten felé őszinte hittel és őrök életet nyer Jézus Szent Szellemét úgy érezheted meg hogy szeretettel teljes pozitív energiát fogsz érezni. Isten a szíveket vizsgálja,valoban létezik élő személy Szellemi lélekkel szellemi testel sajnos a rossz bibliai fordítások miatt és a katolikus egyház által közzétett bűn bocsánat cédulák hamisak voltak mert el torzítottak Isten valódi természetenek tulajdonsagait. Ha ettek volna bűnbe esés után őrök élet fájáról őrök halálba maradtunk volna ezért lett megváltás utolsó ítéletkor is lesz kegyelem ha akkor se térnek meg akkor végleg el vesztel akik nem fogadták be szívükbe Jézust a Sátán hatalma a földön van ezért van rossz itt mert Istent nem tudja bántani ezért rajtunk vezeti le a dühét remélem segítettem annak aki hisz Jézus Szent kereszt áldozataban ön magát áldozta fel mi értünk.
2016. aug. 18. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!