Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a szüleimet?

Figyelt kérdés

Lesz osztálytalálkozóm 2 hét múlva és szeretnék elmenni.A gond csak ott van hogy múltkor a buliban ami kb 1.5 hónapja volt csúnyán berúgtam amit már meg is bántam.Apukám akkor azt mondta hogy nem mehetek többet buliba.Mint már említettem nagyon megbántam és ezen az osztálytalálkozón nem rúgnék be.Ott azon a bulin elment az egész részegségtől úgymond a kedvem.Rájöttem hogy nagyon nem éri meg.A legjobb barátnőmmel kitaláltuk hogy az osztálytalálkozó után nem haza hanem az lb-mhez mennék aludni mivel előző nap lesz a szülinapja.

Hogyan tudnám rávenni erre az apukámat?

Nem kérek olyan kommenteket hogy "nem kellett volna akkor berúgnod" vagy "gondolkodtál volna előtte"stb mert ezekkel én is tisztában vagyok

15/l



2016. aug. 1. 20:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy apukám elég nehéz fejü
2016. aug. 1. 20:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz egyszerű menet, gondolom érthető, h a nehézfejűsége miatt miért probléma, h 15 évesen berúgtál.

Amivel tudsz érvelni, h nem járatnád le magad a régi osztálytársaid, meg az általános iskolás tanárok (ha lesznek) előtt.

De a barátnőnél alvást nem feszegetném, az sztem kicsit sok lenne. Meg ha hazamész, akkor bizonyíthatod, h nem ittál.

2016. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*nehézfejűsége mellett
2016. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló tökéletesen leírta, nehéz helyzet, az "ott alszok a barátnőmnél dolog elég "átlátszó lenne neki, teljesen mindegy ,hogy te csak a szülinapja miatt, itt már mindegy valószínűleg nem hinné el..

Beszélj vele hogy milyen jó lenne újra látni a régi osztálytársakat!

Sok sikert!:)

2016. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak apu nem Magyarországon dolgozik és azon a napon (kedden) nem lesz otthon.
2016. aug. 1. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
De valaki csak lesz otthon? És ha nem lesz otthon, és mégis hazamész, és ráadásul józan leszel, ezt pedig visszamondják neki, szerintem pluszpont lesz ahhoz, h később is elengedjenek.
2016. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdjek hozzá?Telefonon vagy jobb személyesen?Annyira félek az elutasítástól hogy nem tudom hogy hogyan lenne jó elkezdeni..
2016. aug. 1. 23:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Személyesen korrektebb és felnőttebb. De ha nem akarsz inni, akkor nincs mitől félned, azért egy kérdés miatt agyonverni csak nem fog, ha a piálásért sem tette.
2016. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!