Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudom rávenni a szüleimet...

Hogy tudom rávenni a szüleimet hogy játszhassak lövöldözős játékkal?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
sehogy (egy szüleidhez hasonlóan gondolkodó szülő vagyok)
2014. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
86%
Korod?
2014. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Argloss ***** válasza:
66%

A kés, a puska és a játék is csak egy eszköz. Egyik sem öl embert vagy kényszerít arra, hogy gyilkolássz. Aki mégis megteszi az azért teszi meg, mert "nagyszerű" nevelést kapott.

Az ilyen játékok fejlesztik a kéz és szemkoordinációt és egyes fajtái akár csapatmunkára is tanítanak. Ettől függetlenül nem biztos, hogy kellene ilyen játékokkal játszanod. Ha túl fiatal vagy nem hiszem, hogy meg fogják engedni.

2014. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Mennyi idős vagy? És milyenekkel szeretnél játszani?...
2014. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen nevvel ense engednelek jatszani, amugy csak jatszd es idovel megszokjak
2014. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én gyerek koromban fakardon kívül semmilyen játék fegyvert nem kaptam. Ne akard rávenni őket. Annyi értelmes játék van. Nem kell a gyilkolászós.
2014. dec. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Bírom az ilyen szülőket. Kiskoromtól kezdve azzal játszottam amivel akartam, legtöbbször fps-ekkel, mégse tudnék ártani senkinek.

Programozónak tanulok, a társaim közül MINDENKI kocka évek óta, és egyikük se agresszív.

Barátom verekedős és lövöldözős játékokon nőtt fel, azóta is elég hardcore gamer, és nála kedvesebb embert nem ismerek, sose ártana senkinek.

De persze lövöldözős játék = gyilkos leszel. Olyan logikus :D Az teljesen normális ha játékból gyepálják egymást a gyerekek a játszón, akkor nagy korukban mindenkit meg fognak verni? Ugyan már... Akiből egy játék agressziót hoz ki, annál komoly baj van, és nem a játék okozza.

Egyébként tényleg lényeges, hogy hány éves vagy. 12 felett nagyon fura, ha beleszólnak ebbe.

20/L

2014. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Nálam jó tanulmányi eredményemnek köszönhetően meg volt engedve. Max megjegyezték h többet lőttel mint a II. Világháborúban.


A személyiségről annyit h én 95%-ba ilyeneket játszom semmi bajom nincs tőle. Az h egy játékba lőni kell az csak egy történeti elem de a laikusok mindig csak ezt látják. Pedig pont h fordítva van aki ilyet játszik az pont h megnyugszik tőle.

Vagy nem fura h a legnagyobb tömeggyilkok egyike se játszót videojátékot ?


Pedig én már virtuálisan öltem nácikat, zombikat, gengsztereket, miniféle szörnyet...

Még is fősíkólas vagyok és jövőre lesz diplomám.

Ja és vért is szoktam adni na ennyit arról h a videojáték antiszoccá tesz.


Jó van kivétel de mindennel van legismertebb az alkohol de ott van pl a sport v a koffein is.


Ja igen játék a történetüket is el kéne olvasni mer egész értelmesek vannak pl


Uncharted, Beyond, Binary Domain, BioShock Infinite, v a God of War-ok...


Magyar teszt is van belőlük.

Szóval mielőtt ítélkezel (leginkább az 1.-nek szól) legalább próbálj ki néhányat.


Ja és a közel múltban volt egy Hatred nevű értelmetlen lövölde amit maguk a játékosok ítéltek el. (El lehet olvasni) Mert a közhiedelemmel ellentétben mi sem vagyunk áltatok.

2014. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

mi sem vagyunk állatok


Bocs este van.

2014. dec. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy, mert buták a szüleid :(


Érdekes, hogy 10 éves korom óta játszom napi szinten gyilkolászós játékokkal, most 20 vagyok, 2 éve van barátnőm, 4-es átlagom van a BME-n, 3 idegen nyelven beszélek éééééééés a leghihetetlenebb: nem öltem meg senkit. Nyílván nem napi 10-12 órát kell játszani, mert attól már tényleg be lehet kattanni, de napi 1-2 esetleg 3-4 óra nem fog ártani a gyereknek -,-


Sosem fogom megérteni az ilyen szülőket.

2014. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!