Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg engednétek a 14 éves...

Ti meg engednétek a 14 éves gyereketeknek hogy nyelv piercinget rakkason be?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 20:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

"Inkább ez, mint a tetoválás. Megcsináltatja, nagy baja nem lehet tőle, és "megvan a boldogság", aztán max kiveszi és beforr a lyuk. Nem egy ismerősöm van, akire rájött az 5 perc ilyen téren kamaszkorban, aztán ma már diplomás értelmiségi lett belőlük."


Diplomás értelmiségiekből áll a családom, a teljes baráti köröm, és az ismerősi köröm túlnyomó többsége is, magam is az vagyok.

Egyikünknek se volt soha nyelvpiercingje, egyetlen lány hordott (már felnőttként) egy darabig köldökpiercinget.


Ha már statisztikázunk, és esélyeket latolgatunk.:-)

2016. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#29 - "Földiekkel játszó égi tünemény, istenségnek látszó csalfa, vak remény...":)
2016. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Már csak azért sem, mert aki kezt csinálják, azok nem értenek az idegegekhez, és simán eltalálhatna kegyet, mikor berakják. jó, lehet nem pont a nyelvben, de ha egy jön, jön a többi is.
2016. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem leyz tole. Ha nem tetszik majd mar neki kesobb, kiveszi... azert nem akkora drama egy nyelvpiercing.

Nekem nincs, es nem is lesz, a foglalkozasom miatt, van gyerekem is, igaz meg nem ennyi idos, de szerintem ennyi belefer :)

2016. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!