Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti meg engednétek a 14 éves...

Ti meg engednétek a 14 éves gyereketeknek hogy nyelv piercinget rakkason be?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 20:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen korban az ilyen döntések, olyanok mint a döntések részegen.

Röviden: nem.

2016. jún. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
33%
14 évesen még talán nem, 16 évesen viszont már igen. Nem látom valami eget verő, sorsot meghatározó döntésnek, nem marad semmiféle látványos, külső nyoma.
2016. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
85%

Lefordítva:

"Ti megengednétek a 14 éves gyereketeknek, hogy az önbizalomhiányát és a belső feszültségeit szélsőséges megjelenéssel kompenzálja?"

2016. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
64%

Nem engedném 18 éves koráig. De okkal.

És mondom ezt úgy hogy én is ebben a korban majd megőrültem és nagyon menőnek tartottam a tetkókat és piercingeket.

Hálát adok az égnek hogy anyám nem engedte, mert nagyon bánnám!


Mindig kell gondolni a jövőre, munkahelyre, sosem lehet tudni mit dob az élet! (csak ezért nem raktam soha!

2016. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2016. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Annak se örülnék ha ennyi idősen csávók micsodáját venné a szájába de hogy még nyelvpiercing is. Az már azért egy kicsit sok
2016. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Semmiképpen sem!
2016. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%

6. logikája a legjobb.


Leszophat az bárkit, de hogy egy testékszert tetessen be, ami alig látszik, az sok.


Egyébként a kérdésre válaszolva, Én sem engedném meg.

Még egy gyerek túl fiatal ahhoz hogy ilyeneket döntsön el.

2016. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól tudom piercing 15 éves kortól, szülői engedéllyel tetethető. Akkor engedném és el is kísérném. Inkább egy normális szalon, mint hogy egy pár évvel idősebb kamasz csinálja meg. Piercingek után egy pindurka lyuk marad csak, bármikor kiveheti, ha megunja szinte teljesen láthatatlan a nyoma.

Inkább nézzen ki kamaszként úgy mint egy méh telep.


Pár éve a 14 éves fiúk jelentős része óriási köves fülbevalót hordott. A többségük 17-18 éves korára rájött, hogy ronda és kivette, egy párnak továbbra is tetszett a fülbevaló azok szolidabbra cserélték.

2016. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Én hamarabb megengedném mint a tetoválást. Egy ideig viseli, aztán megunja, kiveszi, beforr a helye. Míg egy tetkót egész életében magán visel. Szóval igen, én megengedném.
2016. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!