Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöljem a szüleimmel,...

Hogyan közöljem a szüleimmel, hogy tetkóm lesz?

Figyelt kérdés

Apukám maga is szeretne tetoválást, anyukám utálja őket. 20 éves vagyok és külön élek tőlük, de nem szeretném, ha ez törést okozna, vagy titkolnom kellene előttük. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy ti (akár szülőként, akár gyerekként, akár csak beleképzelve magatokat) hogyan állnátok elő ezzel? Április közepére van időpontom, és mindenképpen meg fogom csináltatni, csak a "hogyn kommunikáljam" a kérdés. Főleg Édesanyám felé.


20/L


2016. ápr. 1. 00:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Tényleg, Kedves Kérdező, légyszi' mondj nekünk pár szót arról, hogy kb. milyen tetkót akarsz és kb. hová, melyik részedre.
2016. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 16. a ragyogó válasz.
2016. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem itt az embereket. A kérdező szeretne, ti nem. Neki lesz, nektek nem. A nonfiguratív és csillagocskák nekem sem tetszenek, de senkit nem suttyóznék le érte. Nem kellene ítélkezni.


Ha ennyire szólni akarsz akkor ülj le vele és mondd, hogy ez a te döntésed.


Nekem nincs tetkóm, de lehet lesz a csuklómon egy madárka. Kicsi kék madár ami a boldogság jelképe, a kedvenc gyerekkori mesém a Kék madár. Nekem sokat jelent. Az órám eltakarja. Vállalkozom, senki nem fog ebbe beleszólni.

2016. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Csináld meg aztan mutasd meg nekik.

Én 18 voltam amikor nyelvpc-t csináltattam. Nem volt gond. Megmutattam , annyit mondot , hogy hülye vagyok (igaza is lett :D ) és ment tovább az élet. Szerintem nállatok sem lesz nagyobb gond.

2016. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:

Én úgy látom tényleg fontos neked, hogy beszéj Anyuddal.

Szerintem minél hamarabb tedd meg! Ha mégis kiborulnál a beszélgetéstől, indig tudd, hogy majd elmúlik az is.

2016. ápr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
11%

Szülőként mekkora csalódás már amikor az ember arról vágyakozik hogy a sarja fényes életutat jár be, majd egyszer csak azzal jön haza hogy a saját bőrére firkáltatott az állatja.

Az a baj hogy az ilyen tetkós véglények nincsenek tisztában azzal hogy a bőr egy szerv. Orvosilag ugyanúgy szerv mint mondjuk a gyomor vagy a tüdő. Nem kell hozzá nagydoktori hogy tudjuk a bőrt nem arra találta ki az anyatermészet hogy tűvel festékanyagokat juttassunk a szövetei közé.

2016. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
"Orvosilag ugyanúgy szerv " - A BŐRÜNK: a legnagyobb érzékszervünk... és állandó nagy veszélyben a környezeti ártalmak miatt:(((
2016. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Emberek, hogyhogy önértékelési zavar, hogyhogy marhabélyeg, hogyhogy suttyó ???

Azt sem tudjuk milyet és mekkorát akar!

2016. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#27.

Oké, Te mindent a szüleid elvárása szerint csinálsz?

Ha netán nem, szeretnéd, hogy leállatozzanak érte?

2016. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#27.

A mai civilizált élet egyébként mennyire természetellenes?

Tudod, hogy mekkora és milyen tetkót akar a Kérdező?

2016. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!