Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha tudnátok,...

Mit csinálnátok ha tudnátok, hogy párotok szülei "összejárnak"? Elváltak

Figyelt kérdés

Az anyjának férje van. Amúgy fiatal még 40 lett nemrég, értem hogy még kalandozhat, de nem kellene kockáztatnia a fia kapcsolatàt az apjával. Pár éve békélt meg vele, a mostohaapját tartotta addig igazi apjának, most is nagyon szereti. Nem hinném, hogy ki akarna vele békülni, nem az a fèrjnek való típus. Míg az új férje igen. Nagyon sajnálom szegényt, mert bár rendes, de nem az a papucs, igazán normális, karakán ő is. Nem hiszem hogy gondok lennének vele, amit máshol kell pótolni. Mert ilyeneken is gondolkodtam már, hogy megértsem, felmentsem, de nrm találok indokot. Ha csak nem még mindig őt szereti.

De ez akkor sem tiszta így, nem akarom, hogy baj legyen belőle


2016. márc. 30. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem csinálnék. Ez rád és a párodra sem tartozik, hogy anyósod kivel szexel.
2016. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem rám tartozik, és rád sem tartozik. Felnőtt ember a párod anyja is, az apja is, a mostohaapja is, pontosan tudják, minek mi lehet a következménye. Neked meg semmi közöd hozzá, sőt a fiának sincs semmi köze hozzá, hogy az édesanyja kivel fekszik le, kivel épít ki párkapcsolatot.

A fiúcska - feltételezem - ugyanúgy kikérné magának, ha anyuci beleszólna abba, kivel jár, és gondolom, te sem vennéd jónéven, ha az anyósod belepofázna az életedbe ilyen téren. Az ő ágya, az ő teste, azzal osztja meg, akivel neki jól esik, és nem azzal, akit te szimpinek találsz. Törődj bele ebbe!

2016. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi lesz ha kiderül?
2016. márc. 30. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van három felnőtt ember ebben a szerelmi háromszögben, te és a pasid nem tartoznak közéjük. Nem hinném, hogy nektek kell igazságot tenni, kié legyen a nő. Majd egymás között a felnőttek lejátsszák a maguk játszmáit. Lesz egy kis ajtócsapkodás vagy ilyesmi, de ez nem kell, hogy a ti viszonyotokat bármelyikőjükkel befolyásolja.
2016. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, hogy nem tartozik rám, megértettem. De tudok róla, akaratomon kívül. Mit fognak szólni, főleg párom ha kiderül, hogy tudtam??? Vagy hazudjam majd hogy nem tudtam
2016. márc. 30. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell hazudni, eygszerüen nem kell semmmit sem szólni ehhez, ha kiderülne.
2016. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mit csinálnátok ha tudnátok, hogy párotok szülei "összejárnak"? Elváltak" - én a világon semmit, nincs közöm senki más szexuális életéhez.
2016. márc. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már leírták előttem, SEMMI KÖZÖD/KÖZÖTÖK hozzá!

... azért abba gondolj bele, hogy mit éreznél, milyen kérdést írnál ide ki, ha ezt az anyósod csinálná veled?

2016. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!