Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Apukám és anyukám elvált. Apukám feltette azt a kérdést, hogy töltsem vele a karácsonyt. Ezt elmondtam anyának, aki azt mondta hogy én döntök. De tudom hogy szomorú lesz ha nem itthon töltöm. Segítsetek légyszi!

2015. dec. 19. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem is elváltak a szüleim és anyukámmal töltöm a karácsonyt (meg a tesómmal és jönnek még vendégek)

számomra ők jelentik a családot és ezért az ünnepeket is velük akarom tölteni

karácsony után viszont 2 napra apukámhoz is elmegyek, mert úgy illik


de ha te mindkettejükkel szeretnéd, lehet felesben is

mondjuk 25-én délután elmész apukádhoz és az ünnep felében vele vagy

2015. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én a karácsonyestét azzal a szülővel tölteném, akinél lakom, 25-én délután pedig elmennék a másik szülőhöz és az ünnep hátralévő részét vele tölteném.
2015. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy több mint 200km-re lakunk egymástól apukámmal.
2015. dec. 19. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:

és? nekem a nagyszüleim az ország másik felében laknak mégis eljönnek hozzánk karácsonyozni

ha tényleg veled akarja tölteni az ünnepeket, akkor ez nem lesz probléma és meg fogja tudni oldani

vagy maradhatsz több napot is nála, de attól még nem kell egyben az egész karácsonyt, utána is lehet

2015. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az maximum néhány órás utazás, nem lehetetlen feladat.
2015. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod, ha én apukámhoz mrgyek, csak karácsony után tudok hazamenni apához. De ha itthon maradok akkor csak januárban vagy februárban látogathatom meg apát.
2015. dec. 19. 16:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Sűrgősen kéne döntenem, mert nem rövid az út, és holnap még korán kell kelnie apukámnak.
2015. dec. 19. 16:16
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha 24-25 anyuddal lennél, és ha megoldható, 26-án (ha nem, akkor 27én) utaznál apudhoz, és a szünetből fennmaradó időt ott töltenéd?

De mi nem dönthetünk helyetted, és ahogy látom, bármit mondunk, abba csak belekötsz.

2015. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak nehéz a dolgom, mert a mamámék azt akarják hogy ott legyek karácsony után. És így nem tudom hogyan lépjek!
2015. dec. 19. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem jó, amit mondunk, dönteni meg úgysem tudunk helyetted, úgyhogy oldd meg a problémádat magad.
2015. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!