Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi köze van az anyámnak...

Mi köze van az anyámnak ahhoz, hogy hány fiúval feküdtem már le? Erre hogy lehet szépen reagálni?

Figyelt kérdés

Felhív ma, hogy hol vagyok. Mondom, hogy éppen várom az ebédemet, erre elkezdi idegbetegen mondani, hogy csomagoltassam el és induljak haza (kb. 13 éves koromban parancsolgatott így).

Jó, hazajövök, erre nekem támad, hogy mik vannak az én fiókomban... Azt sem tudtam, miről van szó, mire előszedte a fogamzásgátlómat és elkezdett velem ordítani, meg hogy azt biztos nem látom többet. Mondtam, hogy jó, akkor majd pelenkázhat 42 évesen, ha neki az jobban tetszik, dobja csak ki. Erre visszadobta az asztalra és elkezdte, hogy minek szedem, mintha csak valami vitaminról lenne szó.

Feljöttem, erre hallom, hogy azonnal hívja mamát, hogy mesélje neki felháborodva, mi történt.

Utána bejön, hogy mégis hány fiúval voltam én együtt, meg tudni akarja, kikkel vagyok jóban és biztos ezért járkálok minden héten Pestre, meg mostantól nem maradhatok semmilyen buliban sokáig, nem lesz olyan, hogy elmegyek este és másnap délelőtt jövök haza, stb.

Erre már nem tudtam mit reagálni, csak elkezdtem nevetni, mert ez nevetséges. 18 éves vagyok, 15 éves korom óta nem szól semmit az életemhez, szerintem kicsit elkésett, hogy azzal jöjjön, nem mehetek bulizni. Istenem, ha valakivel le akarok feküdni, akkor az nem egy buliban lesz...


Szóval most áll a bál, mert megtalálta a gyógyszeremet, ami EL VOLT REJTVE a fiókban, szóval biztos, hogy kutakodott...


2016. márc. 9. 21:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
31%
Miért turkál a cuccaid közt?6
2016. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%

én is úgy gondolom,hogy a felnőtt! szülő feladata lenne, hogy beszélgessen a gyerekével az intimebb témákról. nem pedig akkor észbe kapni, amikor a gyerek már régen felnőtt ilyen téren.

ha nem alakított ki bizalmi kapcsolatot veled az intimebb témákban, akkor hogy várta volna el, hogy hozzá fordulj pl amikor fogamzásgátlót kezdtél szedni?

ráadásul ilyen stílusban, téged megalázva , lejáratva hányja a szemedre,hogy gyógyszert szedsz.. komolyan szánalmas.

annyit tehetsz, hogy éled tovább az életedet és zárod a szobádat vagy a szekrényedet amikor nem vagy otthon.

anya meg a mama meg hadd csámcsogjon azon, hogy már nem vagy szűz.(nagy tétben fogadnék,hogy ők sem voltak azok 18 évesen)

másik kommentre reagálva: a fogamzásgátló és a gumióvszer nem zárja ki egymást.. nem megbízható, alkalmi kapcsolatban az ember nyilván használ gumióvszert is.. a fogamzásgátló csak egy plusz védelem,hogy nehogy kiszakadjon az óvszer, vagy valahogy benned maradjon , kifolyjon...stb.

ja és a fogamzásgátlót nem csak fogamzásgátlásra szokták használni.

2016. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem értek egyet anyukáddal, de azt ugye tudjátok, hogy a tabit nem jó csak úgy random abbahagyni a levél közepén? Szerezd vissza sürgősen, mert a 4 naposban jó eséllyel nem tudsz szerezni és nem kicsit lehetsz szarul ettől. Egy barátnőm egy teljes hétig görcsölt, szédült, szarul volt és még a nőgyógyász is jól leszúrta.
2016. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!