Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi köze van az anyámnak...

Mi köze van az anyámnak ahhoz, hogy hány fiúval feküdtem már le? Erre hogy lehet szépen reagálni?

Figyelt kérdés

Felhív ma, hogy hol vagyok. Mondom, hogy éppen várom az ebédemet, erre elkezdi idegbetegen mondani, hogy csomagoltassam el és induljak haza (kb. 13 éves koromban parancsolgatott így).

Jó, hazajövök, erre nekem támad, hogy mik vannak az én fiókomban... Azt sem tudtam, miről van szó, mire előszedte a fogamzásgátlómat és elkezdett velem ordítani, meg hogy azt biztos nem látom többet. Mondtam, hogy jó, akkor majd pelenkázhat 42 évesen, ha neki az jobban tetszik, dobja csak ki. Erre visszadobta az asztalra és elkezdte, hogy minek szedem, mintha csak valami vitaminról lenne szó.

Feljöttem, erre hallom, hogy azonnal hívja mamát, hogy mesélje neki felháborodva, mi történt.

Utána bejön, hogy mégis hány fiúval voltam én együtt, meg tudni akarja, kikkel vagyok jóban és biztos ezért járkálok minden héten Pestre, meg mostantól nem maradhatok semmilyen buliban sokáig, nem lesz olyan, hogy elmegyek este és másnap délelőtt jövök haza, stb.

Erre már nem tudtam mit reagálni, csak elkezdtem nevetni, mert ez nevetséges. 18 éves vagyok, 15 éves korom óta nem szól semmit az életemhez, szerintem kicsit elkésett, hogy azzal jöjjön, nem mehetek bulizni. Istenem, ha valakivel le akarok feküdni, akkor az nem egy buliban lesz...


Szóval most áll a bál, mert megtalálta a gyógyszeremet, ami EL VOLT REJTVE a fiókban, szóval biztos, hogy kutakodott...


2016. márc. 9. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
12%
Megérdemlitek egymást, anyja-lánya.
2016. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Anyád nem normális.
2016. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, egyszerűen csak szard le. Anyád idióta.
2016. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Anyád egy gyökér.


Inkább örülne, hogy van annyi eszed, hogy nem csináltatod fel magad és nem a pasi(k)ra hagyatkozol, hogy hátha rendesen tud kotont használni.


Remélem van olyan szerencséd, hogy még idén érettségizel és elmégy máshova tovább tanulni, ahonnan elfelejtesz majd hazajárni túl gyakran.



A megérdemlitek egymást megjegyzésre meg csak annyit, hogy a szülő neveli a gyereket és nem fordítva. Ha ennyire tellett tőle, hogy ilyen kapcsolatuk legyen, és a lány ennyire ne beszéljen meg vele semmit, azért nem a gyereket kéne okolni. Mennyi esze van már komolyan, 18 éves a lánya, valószínűleg szexel, de legalább ésszel, védekezve teszi, erre ő meg hisztirohamot kap, fenyegetőzik és rögtön telefonál a családba, hogy milyen mocsok a "gyerek". Milyen szülő az ilyen? Milyen anya? Milyen gyerek vágyik egy ilyenre?

2016. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
nos az én anyám is olyan volt, mint a tiéd, azt képezelte, hogy biztos nem szexelek, meg nem csinálok semmi olyat, meg sose engedtek sehova. Eddig azt hittem nem sok gázabb szülő volt nála. De aztán egyszer mikor megneszelt valamit, emlékszem, 16 éves voltam, de ő legalább azért ordított, hogy miért nem szedek gyógyszert, biztos szükség lenne már rá. :D
2016. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Alain Delon ***** válasza:
72%
Mondd neki, hogy a szexben legalább van örömed, nem, mint benne.
2016. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Én anyám is ilyen. Próbálj meg nem foglalkozni vele. Én már 21 vagyok, de csak szeptembertől tudok elköltözni. Most már ha ilyen hisztiket csinál, úgy csinálom mint aki nem hallja/ elmegyek sétálni. Aztán hívhatja a rokonokat felőlem. Olyat már nem igen tud csinálni, amin meglepődnék:)
2016. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%
Hogy mondtad mi is a számod ? Vagy messenger ?
2016. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Én azt mondtam volna, hogy már egy éve van valakim, nyilván megtörtént már a dolog, nincs min csodálkozni. Ha megkérdezné, miért nem ismeri, azt mondanám, épp azért ahogy most is viselkedik. Ill., hogy max akkor hozol majd vslakit haza, ha a vőlegényed lesz, nehogy elüldözze.
2016. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Anyádnak abban talán igaza van, hogy gumióvszer nélkül éppen ebben a korban lehet összeszedni mindenféle nemi úton átvihető vírusos fertőzést (beleérte a herpeszt, papillomavírust és hasonlókat), amit aztán benned megmaradva majd te továbbadsz az újabb partnereidnek és esetleg ártasz a majdani gyerekednek is, mert ő már azzal a vírussal születik meg (rosszabb esetben testi deformitást okozva).
2016. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!