Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom anyukája utál, már...

A barátom anyukája utál, már hozzám költözik a fia. Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Az apukája nem magyar, nem is él az országban.

Az anyukájával élt, de ő összejött valami vidéki férfivel és összeköltöztek. Viszont a barátom itt jár Budapesten gimibe, szóval ő maradt, de a nagyszüleihez költözött. Ott csak a balhé ment, mert bár nagyon aranyosak és jóindulatúak, de nem tudták mindig tolerálni a barátom viselkedését, amit meg is értek. Aztán jött az ötlet, hogy költözzön hozzá, ez mindenre megoldás volt.

A nagyszülei is támogatták, az apukája szerint is jó ötlet, egyedül az anyukája utál emiatt. Tegnap pl. azt mondta, hogy reméli boldog vagyok, ha már elszedtem tőle a fiát és teljesen ellene hangolom.


Nekem ez annyira kellemetlen, mert engem az emberek általában szeretnek és én nem szeretek olyan ember közelében lenni, akiről tudom, hogy nem kedvel. Ráadásul jövő héten együtt mennénk síelni, de így már nincs túl sok kedvem, hátha ott is elejt pár ilyen beszólást...


2016. febr. 28. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Elmondod neki, hogy inkább örülhetne és megköszönhetné neked azt, hogy megszabadítottad a nagyiékat az elviselhetetlen fiacskájától. Reméljük, eltart a kapcsolat addig, amíg munkába áll és el tudja tartani magát.

Ha kellemetlen a síelés, ne menj velük, ki tudja, meddig csinálnak még családi programot, lehet, hogy ez az utolsó. Mindenki jobban jár, ha nincs feszültségforrás.

2016. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!