Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 29N-nek nem engedi az anyukája...

29N-nek nem engedi az anyukája, hogy pasizzon? Mindent meg akar szabni neki.

Figyelt kérdés

nemrég megismertem egy lányt diàkmunkàn. kb 17-18nak néztem, mind külsőre, mind belsőre. mint kiderult 1985-ben született, idén lesz 30.az anyukàjàval él.

az anyja megtiltotta neki, hogy szóba álljon fiúkkal. amikor a 29L egyetemen van, az anyja kint várja az órák után, hogy nehogy csavarogjon. a nő ugye velem van diákmunkàn, itt is elé jön mindig az anyukája. a lány elmondása szerint még azt se döntheti el, hogy milyenre vagassa a haját, hanem az anyja megmondja a fodrásznak hogy milyen legyen. ruhat se vehet magának a nő, hanem amit az anyja vesz neki, azt kell hordania. (a diakmunkas pénzt az anyja veszi fel)


a lényeg, hogy nagyon sajnálom ezt a nőt. én 10 évvel fiatalabb vagyok mint ő. engem évek óta nem fognak olyan szigorúan, mint őt még mindig. komolyan olyan mint akinek 30 éve mossa az agyàt az anyja.. mindenben engedelmeskedik neki a csaj.. es tényleg rá se néz fiúkra, sose volt még randija/kapcsolata..


szóval nagyon sajnálom amiért ilyen szülővel verte a sors..mit tanácsoljak neki? azon kívül, hogy álljon ki maga mellé? :/ egyatalan van jogom beleszolni az életébe?

csak tényleg elborzaszt, hogy itt van lassan 30 évesen, és még nem is élt igazán. +masnak ennyi idosen mar csaladja van

legszivesebben felpofoznam az anyjat amikor látom munka után... úgy beszel szegény csajjal mint a kutyával... es ez, hogy nem beszélhet fiukkal?? talán ő Szűz Mária és ő is úgy esett teherbe, hogy rá se nézett ferfiakra???


2015. szept. 4. 16:08
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

alapesetben nem szolok bele más életébe. de vele jóban lettem és nagyon rendes ember, nem ezt érdemli.

(hogy miért nem végzett még az egyetemmel, azt nem kérdeztem, gondolom később kezdte)

2015. szept. 4. 16:11
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
Tudod kivel lehet ezt megtenni? Velem próbálta volna az én anyám...........
2015. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Szegény csajszi...

Kérdés,hogy ez a felállás jó-e neki.Valahol az anyja is ludas, mert nem egészséges egy majd 30 embert 10 éves kislányként kezeli, viszont a csaj is hibás, hogy így hagyta magára telepedni az anyját.


Felnőtt nő és azt csinál amit akar, bár az anyja igencsak kurtára vágta a szárnyait, de ki tud törni, ha akar.

Én elmennék vele egy bankba, csináltasson külön bankszámlát és kérje oda a diákmelós bérét, meg mindent ezentúl. Az anyjának intsen be és költözzön el, a fiúkat pedig elkezdheti nézni. Bár egy normál 30-as pasi igen csak furabogárnak nézné a csajt, hogy itt van majd 30 és fiúra még rá sem nézhetett.

2015. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet szerintem messze kerüld el.

Nem egy ilyen ismerősömnek erre ment el x éve az életéből, aztán végül bedobták a törölközőt.

Mindent úgy kellett csinálni, ahogy az anyós kívánta.

A legjobb az volt, amikor egyetemen ismerkedtek meg, szépen letudták a 3 évet, aztán nem költözhettek össze, mert az anyós kitalálta, hogy az ő lánya maradjon csak ott a faluban az önkormányzatnál havi 70 ezerért bohócnak.

2015. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én lány vagyok, ha nem volt egyértelmű. csak segíteni szeretnék neki, hogy végre normális élete legyen!! de nem tudom hogy hassak rá
2015. szept. 4. 16:28
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen nő magától nem fog tudni kitörni. Ehhez kellene egy határozottabb férfi, akivel egymásba szeretnek és az jól kiosztja az anyját és a lány meg hozzá költözne és leredukálná minimálisra az anyjával a viszonyát. Persze ehhez kell a nő elhatározása is hogy merjen váltani.
2015. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%
Én nem sajnálom. Meg is mondom, hogy miért. Mert majdnem 30 évesen már rég fel kellett volna emelnie a fenekét, kisétálni az ajtón és új életet kezdeni. Nekem senki ne mondja, hogy ha 18 évesen ha csak diákmunkázik, nem tudod volna annyi pénzt összeszedni, hogy valahol egy szobát béreljen. AZ aki ennyire hagyja, hogy irányítsák, azt kell, hogy mondjam, jól is teszik, hogy irányítják. Az ilyen emberekre mondom én, hogy életképtelenek.
2015. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
32%

Nem kellene elköltöznie ahhoz, hogy kiálljon magáért. Házon belül is megteheti. Néhány határozott NEM után anyuka is venné a lapot, és visszafogná magát.

Egyetem előtt vár? Hát én eltrécselgetnék még bent egy darabig az évfolyamtársaimmal, vagy elolvasgatnék a könyvtárban. Kegyetlenül hangzik? Majd megunja egyszer, és hazamegy. Aztán talán nem jön többet.

2015. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te maradj ki ebből. Nem azért, mert semmi közöd hozzá, hanem mert 100%, hogy akármit is tanacsolsz, nem fog változni semmi, hiszen 20 éves korától lett volna lehetősége másképp élni. De nem tett ezért semmit. Azt is megkockáztatom, hogy még csak nem is sajnálom ezt a lányt.

Tudod ismerek sok embert, akik nem válnak el, borzasztó házasságuk van, vagy épp rajtuk élősködnek a felnőtt gyerekei, illetve olyat is, akinek sosincs pénze, sír, közben minden szart osszevasarol. Rajottem már, hogy ők ilyenek, kár beleszolni, képtelenek a saját életüket irányítani. Pontosan tudja ez a lány is, mi volna a helyes, de mégsem cselekszik. Mondhatsz te neki akármit, helyette nem élheted az életét.

2015. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem az is durva, hogy 29 éves létére még diákmunkázik
2015. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!