Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondta már bárkinek is azt az...

Amy987 kérdése:

Mondta már bárkinek is azt az anyukája, hogy szégyelli, hogy a lánya vagy? 18/lány

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valakire, akivel tudok beszélgetni. Privátba.

2015. dec. 5. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer mondta hogy szégyell velem végigmenni az utcán, meg ha tudta volna hogy ilyen gyereket nevelni akkot nem szült volna meg...ez nem egészen ugyanaz de azért ér? 16/l
2015. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia írtam!
2015. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mondta egyszer, de mondjuk en akkoriban ra is szolgaltam erre, es o jobban sirt amikor mondta, mint en. nem is gondolta komolyan, sokszor bocsanatot kert miatta, pedig valojaban nekem volt okom bocsanatot kerni, hogy sajnos ilyet kellett akkoriban mondania nekem.
2015. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Többször is kifejtették a szüleim, hogy szégyellnek, pedig nem igazán szolgáltam rá. Hosszú távú következményei lettek, két éve nem beszéltem az apámmal. 20/F
2015. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20-as éveim elején jártam, mikor apám bejelentette, hogy válni akar, de anyám persze erről hallani sem akart az anyagiak miatt. Az elején megmondtam, hogy nem szeretnék 2 tűz közé kerülni, mindkettőjüktől normális viselkedést várok el irányomba. Anyám enyhén szólva sem tartotta be a megállapodást és állandóan cirkuszolt, kiabált velem, hogy miért vagyok továbbra is jó viszonyban apámmal. Sok dolgot a fejemhez vágott, megvádolt olyannal, aminek köze nem volt a valósághoz és egy alkalommal azt mondta, hogy számára nem vagyok a lánya, ha így viselkedek. Közel 6 éve nem beszélek vele.
2015. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen. azt mondta anyám, hogy szégyell velem az utcán megjelenni...és miért nem vagyok olyan, mint a szomszéd kislány...én dagi voltam, o meg normális testalkatu... ennyi volt a bunom. számtalanszor elmondta, hogy mekkora csalodás vagyok neki...és hogy o nem ilyen gyereket akart, hanem olyat, akibol élsportolot nevelhet...
2015. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem azt, hogy szégyell, hanem, hogy nem ilyen gyereket akart, nem ilyennek képzelt.
2015. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mintha a mi hibánk lenne, hogy megszülettünk, és olyanok vagyunk, amilyenek. Ami azt illeti ez inkább miattuk van,a szüleink miatt. De annyira szánalmas, hogy nem tudja egy anya értékelni a gyerekét. Azt hiszem, az ilyenre mondják, hogy rossz ember.
2015. dec. 6. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Szerintem mindenkinek saját útja van, amit meg kell találnia és azt kell élnie. Én soha nem leszek az anyám, sem pedig az álma, én Én leszek. Ennyire egyszerű az egész. Persze ismerek olyanokat, ahol minden lány gyerek pontosan ugyanolyan, mint az anyjuk. Három tojás, még ha néha tagadják is. Van ilyen, sőt. Nagyon sok ember hordozza magában a szülőjét, úgymond, és sokan azt veszik normálisnak, ha a gyerek "tiszta anyja, vagy apja". És szégyenkezésre ad okot, ha teljesen más, és más utat választ magának mint azt várták volna. Nagyon sokszor kellet már nekem magamnak is szégyenkeznem emiatt, pedig én önmagam szeretek lenni.
2015. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!