Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek pedagógus az anyukája/a...

Akinek pedagógus az anyukája/apukája, annak mennyiben befolyásolta a későbbi életét? Mik voltak az elvárások a szülők részéről?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Az égvilágon semennyire nem befolyásolt semmit.
2015. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem befolyásolt, viszont engem nem volt képes tanítani, mondván idegen gyerek hülyeségét(csínytevését) könnyebben el lehet fogadni XD
2015. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak egyik szülőm pedagógus.. nem hiszem, hogy plusz elvárás lett volna. vagy csak nekem nem tűnt fel:) befolyásolás alatt mit értesz? nem találta ki előre mi legyek, tesómnak se.

ez is csak egy szakma. max ballagásokkor befolyásolta az életem míg otthon laktam, és jöttek szerenádozni az ablak alá hozzánk is, meg vendégségbe osztályok :D de ez jó buli volt inkább.

2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
A pedagóhus szülők átlalában láncon akarját tartani a kölykeiket.
2015. okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem voltak barátaim, akiknek pedagógus volt a szülője, semmit nem befolyásolt. Sőt, még az igazgató gyerekeinek se. :D Elvárások ugyan azok voltak, mint más szülőknél.
2015. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásolt. Az volt az elvárás hogy jó tanuló legyek.
2015. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyasolt. Anyukam pedagogus nalunk es soha nem tamasztott kovetelmenyeket sem, hanem a kepessegei es a szemelyiseguk szerint viszonyult a gyerekeihez. En szorgalmasabb voltam, jol tanultam, az ocsem viszont ennek az ellentete volt. De anyukank sosem tett kulonbseget koztunk, vagy sosem becsmerelt minket ez alapjan es plane nem tamasztott extra kovetelmenyeket...es lam, az ocsmebol is tisztesseges, tanult felnott lett :)
2015. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apukám informatika tanár, anyukám tanítónő. Többnyire libeerális szellemiségben neveltek.

Lehet nem ők tehetnek róla, hanem a szörnyű középiskolás tanáraim, de a legtöbb közoktatásban lévő tanáromat nagyon utáltam, vagy éppen, hogy eltűrtem.

2015. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy szakma, egy munkakör. Normális esetben ez nem befolyásol semmit. Maximum annyit, hogy nevelésnél talán több érzékük van a gyerekhez, de ugye nem mondható ki minden pedagógusról, hogy jó a szakmájában, így ez is inkább egyénfüggő. Aki láncon tartja a gyerekét, az akkor is így tenne, ha könyvelő lenne.
2015. okt. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!