Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem az anyukám?

Miért ilyen velem az anyukám?

Figyelt kérdés
Nagyon sok csalódás ért vele kapcsolatban már az életben, rengeteg be nem tartott ígéret, meg nem jelent látogatások."Anyukám" 17 éves volt mikor teherbe esett velem és szinte egy percet sem törődött velem életem folyamán...Nagyon hiányzik nekem, de figyelembe sem vesz...Nem akarok rá akaszkodni, mert tudom, hogy nem akar engem! De nagyon fáj mikor rá gondolok! Az apukámmal nagyon jó a kapcsolatunk és nem is merem neki őszintén elmondani mit érzek "anyuval" kapcsolatban! Ez ilyen tabu témának számít mi felénk...Ami mostanában nagyon fáj, hogy szinte napi szinten összefutunk a suliban az "anyukámmal", mivel a mi sulinkban kezdett el tanítani, van neki egy mostoha lánya a férje gyereke...Vele egész jól megvannak ahogy a suliban leszűrtem, és ezt is nagyon nehéz látni...Szerintetek hagyjam figyelmen kívül? vagy mit csináljak? nekem nagyon hiányzik és nagyon rossz érzés, hogy figyelembe se vesz engem...Nem tudom miért is írom ez ide ki, talán csak jó volt egy kicsit leírni a problémám felének a negyedét...ha elolvastad köszönöm! Egy elkeseredett lány...13L

2016. febr. 5. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

OFF:

3-as és 10-es,

Akkor szerintetek minden elvált nő utálja a gyerekeit, vagy mi? Hát baromira nem.


ON:

Próbálj meg első körben apukáddal beszélni erről. Soha ne jusson eszedbe hibáztatni magad ezért. Az is lehet, hogy anyukád egy kicsit zavarban van és nem tudja hogyan közeledjen feléd. Mindenképp beszéljétek meg, egy beszélgetést igazán megér.

2016. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat! Nagyon jòl esik, hogy ennyien mellettem àlltok!

Kedves 3as vàlaszolò, tudom vagyis gondolom, hogy hibànak gondol engem ès azt is, hogy nem szeret ès, hogy nem akar/t engem...De most itt vagyok ès ùgy gondolom ez nem az èn hibàm...nem èn vàlasztottam ezt az èletet magamnak!

Nem hiszem, hogy "anyuval" beszèlni fogok erről! Majd ő megkeres, ha akar valamit! Hiszen mèg köszönni sem szokott a folyosòn! Nem tudom, hogy milyen tanàr lehet engem szerencsère nem tanìt ès remèlem nem is fog! Bàr az idősebb tanùlòktòl, ahogy hallottam nagyon kedves ès jò fej...èn mèg ezt sem tudom...

Lehet megfogadom a tanàcsot ès beszèlek erről apunak, ès arra is gondoltam, hogy kèrek időpontot az iskola pszihològusnàl. A pszihològus nem adhatja tovàbb senkinek ami elhangzik nàla? Igaz?? Mègegyszer köszönöm a vàlaszokat ès megpròbàlok tùl jutni ezen :(

2016. febr. 6. 10:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem adhatja tovább.
2016. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!