Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukám miért bán velem...

Az anyukám miért bán velem máss kép mint a 16 éves testvéremmel?

Figyelt kérdés
Anyukámmal egyébként nincs nagyon nagy bajon csak nekem nem engedd megg semmit se !! Telefont akarok venni ugyan anyiért mint a tesóm vett a saját pénzéből és én is a sajátombol akarok ! A saját pénzünket nem tőlük kaptuk ! De a tesómtol persze nem mondta azt neki hogy nem fog maradni egy huncut fillérunk se , persze nekem egyből ezt mondta ! Nem vehetsz és kész ! Egyébként apukám meg engedné csak anya nem :-( 13/L
2015. aug. 23. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mert te 13 vagy, ő meg 16. Majd veled is úgy fog bánni, ha majd te is 16 leszel.

Valószínűleg úgy gondolja anyukád, hogy neked nincs szükséged olyan telefonra.

2015. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de van egy telóm samsung star 3 és nagyon gagyi és a helyet szeretnék venni egy samsung galaxy core prime -ot de nem engedi apa meg azt mondta hogy ha anya is belegyezik de ő nem egyezik bele :-( De mindig azt hajtogatja hogy mindig ugy bán velem is mint a tesómmal :-( de nem igaz
2015. aug. 23. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem engedném senkinek aki kicsit is fontos nekem hogy Samsung márkájú telefont vegyen. Talán a nővéred olyat nézett ki ami többet lesz nála mint a szervizben.
2015. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a saját pénzedböl veszed miért nem mész és veszel?

bemész a boltba és megveszed...a SIMet pedig méretre vágod otthon.


Esetleg rontsdel a jelenlegit vagy hagydel.

2015. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem gyűjtögess még, ha anyud nem engedi. 16 évesen sokkal nagyobb hasznát fogod venni egy telónak és addigra már elavult lenne, amit most vennél. Szóval én egy jobbra gyűjtenék mindenképp. És ne keseredj el ezen. ^^
2015. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyud hogy miért nem engedi.
2015. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!