Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem az anyukám?

Miért ilyen velem az anyukám?

Figyelt kérdés
Nagyon sok csalódás ért vele kapcsolatban már az életben, rengeteg be nem tartott ígéret, meg nem jelent látogatások."Anyukám" 17 éves volt mikor teherbe esett velem és szinte egy percet sem törődött velem életem folyamán...Nagyon hiányzik nekem, de figyelembe sem vesz...Nem akarok rá akaszkodni, mert tudom, hogy nem akar engem! De nagyon fáj mikor rá gondolok! Az apukámmal nagyon jó a kapcsolatunk és nem is merem neki őszintén elmondani mit érzek "anyuval" kapcsolatban! Ez ilyen tabu témának számít mi felénk...Ami mostanában nagyon fáj, hogy szinte napi szinten összefutunk a suliban az "anyukámmal", mivel a mi sulinkban kezdett el tanítani, van neki egy mostoha lánya a férje gyereke...Vele egész jól megvannak ahogy a suliban leszűrtem, és ezt is nagyon nehéz látni...Szerintetek hagyjam figyelmen kívül? vagy mit csináljak? nekem nagyon hiányzik és nagyon rossz érzés, hogy figyelembe se vesz engem...Nem tudom miért is írom ez ide ki, talán csak jó volt egy kicsit leírni a problémám felének a negyedét...ha elolvastad köszönöm! Egy elkeseredett lány...13L

2016. febr. 5. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Tanácsot nem tudok adni, de együttérzek veled.
2016. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem anyukád túl fiatalon vállalt,úgy tűnik,nem volt felkészülve az anyaságra,maga is gyerek volt még. Valamint talán emlékezteted apukádra,akivel már nincsenek együtt. Annyit tudok tanácsolni,hogy beszélgess erről apukáddal,ezért biztos nem haragszik meg rád,hogy így érzel. Persze jó lenne anyukáddal is beszélned,lehet ő észre sem veszi,hogy neked ez így rossz,talán hajlandó változni,veszíteni nem vesztesz vele semmit, egy próbát megér, persze nem követelőzve. Remélem jobbra fordul a kapcsolatotok!
2016. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
25%
Azért mert nem büszke rád, nem akar tudomásul venni téged!! Te csak egy hiba vagy az életében! És ha rád néz, mindig élete legnagyobb hibáját látja benned!! Soha nem fog megbékélni veled! Nem fog szeretni és elfogadni téged...az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy hagyod élni a saját életét! Neki és magadnak is szívességet teszel ezzel!!
2016. febr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

#3


jó nagy tapló vagy,hogy ilyeneket írsz egy 13 éves lánynak


nyilván így gondolod,de legalább valami tapintat félét mutathatnál, vagy nem kéne ilyen részletességgel írnod,hanem csak egy "hagyd a fenébe" mondattal lerendezhetted volna


remélem visszakapod az élettől,hogy ilyen gyopár bunkovári vagy

2016. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
31%

#4

Szerintem nem kell senkit álomvilágba ringatni...neki is jobb lesz, ha ezt felfogja és tovább lép rajta!

Ami nem öl meg, az megerősít!!

2016. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Mondd el neki ami nyomja a lelkedet,neked is jobb lesz,ha kibeszeled magadbol.

Az en anyukam is fiatalon szult engem, 13 evesen en is hasonloan velekedtem,mint te,sokat volt tolem tavol a munkaja miatt. Eltelt 5 ev,mar mashogy latom a dolgot,remelhetoleg nalad is csak a "hormonrobbanas" idez elo ilyen frusztralo gondolatokat.

Apukadnak nyugodtan elmondhatod ha ilyen jo a kapcsolatotok,szerintem o is azt fogja tanacsolni,hogy beszelj anyukaddal. Minden jot kivanok! :)

2016. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Evus1999 ***** válasza:
81%

Szia! Hasonló cipőbe járunk csak annyi különbség van a két esetben hogy engem apám kakil le jó magasról. Tudom mit érzel, nekem is volt egy időszakom amikor nagypn nagy szükségem lett volna egy apára de sajnos az élet nincs fenékig örömökkel.

Beszélj apukáddal róla, probálkoz anyukáddal beszélni, de ne fektessél bele túl sok reményt mert utána nagyobbat fogsz zuhanni ha véletlenül nem jönne össze.

És nyugi egy idő után meglehet szokni hogy csak egy szülőt van. Nehéz de én elvagyok anyukámmal, apámról nêha hallok ha éppen kell neki valami vagy ha éppen fenyegetőzni akar.

16 /L (nem sokára 17 XD)

2016. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

"...Ami mostanában nagyon fáj, hogy szinte napi szinten összefutunk a suliban az "anyukámmal", mivel a mi sulinkban kezdett el tanítani..."


Uramisten. Es egy ilyen nobol tanar lett...? Meg egy tanar, aki azert lett tanar, mert mashova nem vettek fel annakidejen, de utalja a gyerekeket (hiszen a sajatjaval sem torodik, akkor hogy szeretne a tobbieket...?)


Kerdezo, tudom hogy nehez, de tenyleg nincs mas ut, csak az, hogy megprobalsz tullepni rajta. Ne legy elkeseredett, szeresd apudat, a nagyszuleidet, es probalj nem torodni vele.

2016. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Elhúznék másik suliba :(
2016. febr. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

csak tudnám miért van lepontozva a 3-as.

benned csak a faterod látja, akit le mernék fogadni hogy utál mint a *****. sajnos ezzel nem lehet mit tenni, maximum beletörődsz.

2016. febr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!