Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeljem az anyukámat?

Hogy kezeljem az anyukámat?

Figyelt kérdés
Anya pár hónapja megőrült.Mindig a tipikus háztartást vezető, gyerekeket nevelő típus volt.Most sincs másképp, CSAK facebookon valami pozitív gondolkodók csoportjába csatlakozott, akikkel eljár mindenfele hétvégente.Többnyire tőle fiatalabb lányok vannak, mutatott róluk képeket.Ami nem is baj, barátkozzon, soha nem járt el sehova 23 év alatt. Most kitalálta, hogy ő tetoválást szeretne, ami szimbolizálja a békét és eszébe juttatja, hogy mindig pozitívan kell gondolkodni. Ez zavar. S ami még inkább, hogy ülünk a nappaliba a közös családi együttlét és ő a barátaival kockul. Beszélünk hozzá ís nem is figyel.Hogy kezeljem anyát? Múltkor már mondtam neki, hogy kapuzárási pánikban szenved.

2016. febr. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Valahogy KEDVESEN le kéne eszélned a tetoválásról.
2016. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kapuzárási pánikban szenved. Lehet hogy rájött, mennyi mindenből kimaradt amíg házianyu volt, és mindent megcsinált hogy a családjának jó legyen. Hagyd, tegyen amit akar. minden csoda három napig tart, majd lecseng nála. Nem a te dolgod hogy neveld anyukád. Felnőtt ember, el tudja dönteni mit szeretne csinálni. Még akkor is ha ez esetleg nem tetszik nektek.
2016. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fészbúk rejtelmei.

az én anyám dettó ilyen lett az elmúlt egy év alatt, mióta kapott egy laptopot és lett neki fész accja.

ráadásul ő már 59 éves, abszolút nincs tapasztalata az internettel, és kb mindent szentírásnak vesz amit a fész szaron írnak, vagy megosztanak.

most eljutott arra a szintre, hogy letöröltem a profilját titokban, és az egész levelezését is, mert egy nyomorult hit gyülekezetes csoportba belépett és majdnem lehúzták róla a fizetése 10%-át.

ráadásul egyedül él, és nincs vele senki aki esetleg elmagyarázná neki az adott pillanatban, hogy amit fészbúkon megosztanak híreket, annak kb 5%-a igaz, a többi kamu szar, de szerencsétlen anyám elhisz mindent mert nagyon könnyen befolyásolható és manipulálható.

2016. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezek az ostobábbnál ostobább facebookos csoportok képesek embereket beszippantani, van aki azon lóg egész nap, sok közülük a nyugdíjas. Pedig akkora butaságok vannak az ilyeneken... Ezek a "barátok" meg csak rablják az ember idejét, rengeteg kamuprofil is van ezeken, azok meg néha adathalászok.
2016. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, nagyon kedvesek vagytok.Igen, sajnos nekem sincs jó véleményem a facebookról, ha nem kéne a munkámhoz, törölném magam.Anyukámat pedig hagyom. Azt mondta nem élt fiatalkorában és már bánja. Senki sem szeretné az anyukáját ennyire másképp látni. Sajnálom, hogy így alakult, de majd csak elmúlik.Remélem nálam majd ilyen "időszak" nem lesz.
2016. febr. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!