Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítene valaki? úgy érzem,...

Natália23 kérdése:

Segítene valaki? úgy érzem, hogy kezdem elveszíteni az anyukámat.

Figyelt kérdés
Az anyukán külföldön dolgozik már jó pár éve, és csak 2, vagy 3 hetente látom. Nayon eltávolodtunk annak ellenére, hogy majdnem minden nap beszélünk. Amíg kint van, nagyamamámékkal vagyok, ök vigyáznak rám, de amikor anyum haza jön, akkor meg sem áll benézni, hanem egyenesen a barátjához megy, hogy meg ne haragudjon. Szerintem anyum fél töle. Amit apum ad pénzt, az én nevelésemre, a barátjára költi, mert neki szüksége van ennivalóra, mikor ö is ugyanúgy keres. Anyum eltartja, és még anyum fizeti ki az ö kölcsöneit. Úgy érzem, hogy a barátja fontosabb lett, mint én. lassan 7 éve van együtt velem de többször láttam sírni,mit nevetni. Amikor összevesznek, akkor azt mondja megöli magát... Már nem érzem úgy, hogy mindent megtenne értem, mint régen... lehet, h hibás vagyok, amiért nm érzem úgy, mintha ö lenne az anyukám... már nem olyan, mint volt. Mit tehetnék?! 15 éves vagyok
2015. dec. 13. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Amit apum ad pénzt, az én nevelésemre, a barátjára költi"


ha ez igaz, akkor anyádat a bíróság keményen megrángathatja, hogy a gyerektartást nem rád költi hanem az emberére.

anyád lába alól kicsúszott a talaj, felnőtt nő a döntéseiért vállalja majd a felelősséget ha sor kerül rá.

egyébként ez a pénz dolgot nagyon nem kéne ennyibe hagyni, főleg ha valóban nem rád, hanem másra költi.

2015. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem szólj valakinek. Legjobb lenne talán anyukádnak. Tisztáznod kellene vele a helyzetet, hogy ez neked így sehogy sem jó, hogy alig van veled, meg hogy nem is foglalkozik jóformán veled. Mindig neked kellene az elsőnek lenni. Szerintem fogadd meg a tanácsom és beszélj vele, mert ha ez eltussolva marad, nem kerül ki senki jól a dologból.
2015. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát el tudom képzelni, hogy az anyuka mit dolgozik külföldön, mert az a barát az stricinek tűnik.
2020. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!