Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire ítél a szülő első...

Mennyire ítél a szülő első látásra? Nem akarom, hogy rossz véleményük legyen a barátomról

Figyelt kérdés

A barátom családja elég gazdag. Mi sem vagyunk szegények, de nem kapnék tízmilliós kocsit a szülinapomra...

Szóval nem akarom, hogyha bemutatom itthon, azt gondolják, hogy engem ezért érdekel ő, vagy hogy teljesen elkényeztetett és lehetetlen vele értelmesen beszélni.


2016. jan. 30. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne a slusszkulcsot pörgetve mutatkozzon be ;)

Nem kell rögtön ezzel nyitni, és ha a barátodon látják, hogy vannak céljai a szülei pénzének szórásán kívül, akkor biztos elfogadják.

2016. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolnák ezt, ha nem ilyen??


A pénze senkinek nincs a homlokára írva. Ha pedig lehet vele értelmesen beszélni, azt észre fogják venni.

2016. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez attól függ, h a te szüleid milyen beállítottságúak.


Én a huszas éveim elején maradtam egyedül a fiammal, nálam legalább 10 évvel idősebb partnert kerestem átlagos életszínvonallal, diplomával. (ez utóbbi már nekem is volt akkor) A szüleim a középosztály alja. Mikor haza vitt egyszer az akkori barátom a nagynéném megkérdezte, h a pénze miatt vagyok-e vele. A szüleim is jelen voltak. Nagyon rosszul esett, megalázó volt.

2016. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szülők akiknek tökmindegy ki mit csinál, akkor sem lesz jó. Amennyiben szüleid nem ilyenek, akkor akkor a fenti válaszokat követve nem lehet probléma :)
2016. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis megismerik barátodat és teljesen mindegy mi a véleményük.A lényeg, hogy felvállalna-e téged hivatalosan is a barátod, vagy csak cicázik veled?Ez a nem mindegy a szülőknek.Mert csak telnek az évek és a szórakozásból, szerelemből úgye nem él meg senki.Mióta a barátod?
2016. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!