Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon szeretnék kicsit...

Nagyon szeretnék kicsit függetlenebb lenni anyagilag a szüleimtől. Ti milyen munkát vállaltatok egyetem mellet és mennyit?

Figyelt kérdés
Anyámmal kicsit akadozós a kapcsolatunk :) Szeretnék év közben mindenképp dolgozni. Nem albérletre vagy kolira kell csak arra hogy a saját dolgaimat megvehessem (programok, ruhák ha kell stb.)

2015. aug. 29. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? F/L?
2015. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19 L
2015. aug. 29. 03:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En nyaron szoktam sokat dolgozni,igy kitart sokaig.meg tanulmanyi osztondijra hajtok.sajnos egyetem mellett en nem tudnek dolgozni hetkoznaponkent,mivel gyakran este 8ig bent vagyok .ezert hetvegen szoktam vallalni,hogyha kell a penz.de nyilvan van eletem,baratom,baratnoim,csaladom.ezert nehez osszeegyeztetni.havi 2-3nap vallalasa viszont megoldhato szerintem mindenkinek(hetvege)

Sajnos a legtobb diakmunka evkozben is heti 4 napot elvàr,8 órában..ezert en gyarban szoktam lenni,itt nem volt kikotes ,hogy hany napot kell vallalni.probalj ilyen rugalmasat keresni.de nyilvan ha lenne olyan nap amikor hamar vegzek,akkor tudnek hetkoznap is vallalni muszakot.

2015. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Hány órád lesz, mennyire muszáj rájuk bejárni, tudsz-e tanulni bejárás nélkül. Én főleg akkor vállaltam, amikor kevés órám volt, meg tudtam oldani, hogy legyenek jegyzeteim, ha nem járok be... akkor médialeiratozói és napközbeni eladói állásokat vállaltam.


Ha elég betáblázott az órarended, vagy hoszteszmelókat keresnék a helyedben (ezek időszakosak, de sok van), vagy műszakos munkákat - pl. ilyen H&M meg egyéb ruhabolti eladó munka ilyesmi (hogy pl. van esti meg hétvégi munkavégzés is), moziba is keresnek ilyeneket büfébe, pénztárba. Ami még jó lehet ilyennek, az a Metropol újság osztogatás... illetve a kifejezetten 4órás munkaerőt kereső diákmelók. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2015. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld. Majd szétnézek. :)
2015. aug. 29. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!