Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek elhivjam a szuleim...

Szerintetek elhivjam a szuleim a szalagavatomra?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy elkoltoztem a szuleimtol 2 eve,azota a paromnal lakom,a kozepiskola mellett dolgozom tisztessegen.En meleg vagyok es a szuleim illetve a csaladom ezt nem tudtak elfogadni ezert otthagytam oket,nem tartok ilyen emberekre igenyt,akik nem tudnak feltetelek nelkul szeretni.Ami kellett osztalypenzt illetve tankonyveket fizetni meg ilyenek azokat en a sajat keresetembol fizettem az utobbi evekben.A baratom egyertelmuen ott lesz,mert ra szamithattam mindig es mindenkor mindenben,o fogadott be a sajat lakasaba es nagyon szeretjuk egymast mar 3 eve.A barataim is ottlesznek velem,viszont nem tudok donteni,hogy a csalad kapjone meghivot.En nem haragszom rajuk amiert nem szeretnek engem,de azert jolesne ha ottlennenek es tapsolnanak mikor ramtuzik a szalagot..Tanacsotokat szeretnem kerni,hogy mi lenne a helyes ezekutan?Kerdeses hogy eljonnenek-e ugy hogy a baratom is ottlesz.Karacsonykor sem talalkoztunk,mert nem hivtak haza a szentestei vacsorara,de nem is hianyzott annyira a csalad.Nekem mar van sajat csaladom..Szoval varom hogy ti mit tennetek a helyzetembe? 19/F
2016. jan. 18. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltek? Találkoztok? Tartottátok a kapcsolatot 2 év alatt? Mert ha nem, akkor felesleges meghívni őket.
2016. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát nem mindegy,hogy hogyan költöztél el. szóval ha ők rakták ki a cuccaidat az utcára és adtak ultimátumot,akkor én nem hiszem,hogy meghívnám őket.

de ha kicsit "barátságosabban" váltatok el, akkor hívd meg őket. majd ők eldöntik,hogy fontosabb -e a sértettségük, mint hogy elmenjenek -e.

2016. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép gesztus lehet a részedről a békülésre, megteheted vele a lépést a te oldaladról. Attól, hogy meghívod őket, még mindig elutasíthatják a dolgot és mondhatják azt, hogy ők nem kíváncsiak rád és nem lesznek ott, de te legalább megpróbáltad.

Én a helyedben a meghívó mellé írnék egy rövid levelet is. Ebben leírhatnád, hogy a párod is ott lesz, és ha ezzel még mindig nem tudnak együttélni, nem tudnak téged azóta sem elfogadni, akkor jobb, ha nem jönnek el, de te a lehetőséget megadod nekik arra, hogy változtassanak a veled való kapcsolatukon és részesei lehetnek az életed egyik ritka pillanatának.

2016. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne...

Balhét fognak csinálni akármi is lesz, vagy a közömbösségükkel/megjegyzéseikkel elrontják a kedved és az estéd.

2016. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat igen ,nem valtunk el annyira baratsagosan.Mint sok szulo ok is ugy gondoltak hogy ok az atyauristenek nelkuluk sehova sem jutnek de bebizonyosodott,hogy nem igy lett.Pont akkor toltottem a 18-at igy beavattam az osztalyfonokomet akivel retteno jo kapcsolatom van,egy laza eletrevalo modern felfogasu no aki amikor kestem mert olyan munkat kaptam csak ahol ejjeli muszak van es utana ultem be 8-9.orakkor az iskolapadba,sokszor elnezezett egy-ket igazolatlant:) A kapcsolatot annyira nem tartjuk,mostis csak facebookon ertesultem kep alapjan rola hogy a regi otthonomba egesz csaladi nagykaracsony volt :D
2016. jan. 18. 11:16
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Az nem zavar, ha nem beszéltek, de az jó volna, ha ott volnának, amikor díszelegsz? Nem értem.
2016. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A masik resze a dolognak amit sosem ertettem,hogy en is mindig egy sportkedvelo srac voltam,a baratom hobbija a testepites tehat eleg maszkulin egy ember ha valaki beszolna nekem lazan kiosztana ket pofont :D Eritek tehat nem allunk neki a muvhaz kozepen csokolozni es szexelni es nem mutogatnanak a szuleimre ujjal hogy odanezd az o gyerekuk a meleg..:D Sose ertettem miben esett volna nehezukre elfogadni,nem maszkalok rozsaszinbe a pridera,lehettunk volna egy teljesen normalis szereto csalad neha talalkoznak a baratommal de ennyi,de ehelyett mintha megoltem volna valakit..
2016. jan. 18. 11:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd el őket, nem lesz jó vége.
2016. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ők kuldtek el anno meg flegmazva hogy ha mar pasim is van nem csak homoszexualis vagyok akkor lehet menni a pasihoz.Aztan apam kivette a borondom es levagta elem,egy hetveget maradthattam otthon,amig osszeszedem azokat a cuccokat amikre szuksegem lesz es utana mennem kellett.De en ezekutan se gyulolom oket mert a szuleim es nem diszelgek de azert jolesne ahogy a 100\99 evfolyamtarsamnak ottlesznek a szulei es a csaladja.
2016. jan. 18. 11:25
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"azert jolesne ahogy a 100\99 evfolyamtarsamnak ottlesznek a szulei es a csaladja."


- De miért? Mert olyan jó emlékek fűznek hozzájuk? Mert lelkiekben és anyagilag is támogattak abban, hogy idáig eljutottál? Hogy tudod, hogy büszkék rád, és szeretnéd, ha most is büszkék lehetnének? Vagy miért?

2016. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!