Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kiskorom óta terrorb...

A szüleim kiskorom óta terrorban tartanak, zsarolnak, és most akarnak levakarni a hátukról mit csináljak?

Figyelt kérdés

#szülőterror #zsarolók
2016. jan. 5. 23:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
27%

csak itt ott olvastam bele..

de szóval az megütötte a szemem hogy egy öcséd is van...

őt meg othagynád...?

2016. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is menj a kis házba. Miért is gondolkodsz ezen egyáltalán? Én már 18 évesen elhúztam volna ilyen körülmények között.
2016. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Menj a kis hazba, gyujtogess, majd pattanj meg ugy, hogy soha tobbe ne is haljanak feloled. (Kulfold pld)
2016. jan. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem egészen értelek, de talán nem is akarlak megérteni.

Egyetemista, a tanulás mellett dolgozó létedre kiköveteled magadnak az apanázst.

Van lehetőséged elköltözni, önálló életet élni, de nem akarod otthagyni a a szép, nagy családi házat. Sokan vannak, akik nehezebb körülmények közé költöznek el, hogy megvalósítsák önmagukat, pedig nem kapnak házat, ahol élhetnének.

Ha fele igaz lenne, hogya bántak veled szüleid, nem kapaszkodnál, hogy közös lakásban élj velük akkor, amikor élhetnéél külön.

Persze, jobb, ha anya takarít, főz, apa megkeresi a rávalót, te pedig éled az egyetemre járó kölök arany életét.

.

Egyemistánok írod magad.

Milyen büfészakra jársz, ahol yez elég: "ilyesztően"?

.

Ha unod a banánt, egyél datolyát! - ám vagy ezt, vagy azt!

Ha egyedül életképtelennek tartod magad, kell a szülői kiszolgálás, tartsd magad az követelményükhöz.

Ha nem tetszik, változtass, költözz, van rá lehetőséged, de akkor ne várj és ne fogyadj eltőlük anyagi segítséget!

.

Állj meg lábadon, de ha az övékén kényelmesebb, akkor be kell tartanod követelményeiket.

Valamiért valamit...!

2016. jan. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

Sajnalom az életedet, de onnantól, hogy felismered, hogy mi a rossz az életedben, csakis a te felelősséged, hogy változtass rajta.

Kaptál egy hazat( ezt is majdnem sírva írtad). Költözz oda, keress magad mellé albérlőtársakat, és élj felnőtként.

Kár siránkozni a múlton, nézz előre, és hozd ki a legjobbat az életedből.

2016. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Én a kis házat is elutasítanám és koliba mennék (ha a te szakodon nincs vagy nem jutsz be, esetleg más kollégium bevesz, néhol adnak ki "külsősöknek" is szobákat. Ha dolgozol, valamennyi pénzt keresel + van némi ösztöndíj, ha nem elég, legfeljebb felveszel egy minimális összegű diákhitelt.

A "szülőkkel" meg megszakítod a kapcsolatot, ennyi.

2016. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak 1 kérdésem lenne:

Ez a sok fizikai bántalmazás nyoma hogy a rákba nem tűnt fel senkinek?

Nekem egy kicsit irreális szaga van.


Amennyiben a fenti történeket igazak, csak gratulálni tudok, hogy nem húztál el kollégiumba.

És ahhoz is hogy reklamálsz hogy csak kis házat akarnak.

SZEDD ÖSSZE A CUCCOD ÉS MENJ A FRANCBA! Valószínűleg rosszabb nem lesz. Kell munka, diákhitel, albérlet, oszt hajrá. Meg egy jó pszichológus.

2016. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
43%

Már bocsi,de a szüleidnek mi a fenének kellett gyerek. Gyanítom a szcpol miat. Ilyenkor nem csodálkozom h némelyik gyerek megöli a saját szüleit!

Én egymás mellé álítanám az ilyen embereket és fejbelőném őket!! Nem érdemelnek más.

Én a helyetbe már rég bementem volna a gyámügyre és elmondtam volna milyen szüleim vannak.

Most menekülj vagy a mamádtól örökölt házba,de ha teheted inkább menj az olyan messze,amilyen messze lehet.

Meg érdemes lenne elmenned phszihologushoz is.

Vigyázz magadra.

N/24

2016. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!