Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki lelki terrorban nő fel?

Aki lelki terrorban nő fel?

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok? Hogy szabadultatok?

2015. jún. 6. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy a szituáció, miért, hogyan, meddig stb kérdések számítanak ilyen helyzetekben.
2015. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhúztam a fenébe 18 évesen, addig meg felváltva nyeltem és lázadtam. Azóta meg vissza se néztem.
2015. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tavaly nyáron idegösszeroppanásom volt,kórházban kezeltek 2 hétig. Aztán ugye van ez az 50 óra önkéntesség és ahol én voltam,elhoztam egy kutyát. Azóta Ő tartja bennem a lelket. Amint lehet elkezdek diákmunkát vállalni és 18 évesen összeköltözöm a barátommal. Addig pedig nyelek.15/L
2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még ma is tart, sajnos. Fiatalabban rengeteget sírtam a kíváncsi szemektől elbújva, ma már próbálok ellenállóbb lenni. Dolgozom és igyekszem megalapozni magam anyagilag, hogy amint lehet, elköltözhessek.


De ahogy az első válaszadó is írta, nem mindegy, mit értünk lelki terror alatt. Ugyanakkor, szerintem mindenkinek a saját fájdalma a legnagyobb.


20/L

2015. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukám (50 éves elmúlt már) még most is a hatása alatt van az anyjának, és az anyja tiltásainak és maximalizmusának. Ha nagyon ki van bukva, sokszor felemlegeti, mit nem volt neki szabad, és hogy most mivel foglalkozna inkább, ha akkor nem tartják vissza. Elkerült 19 évesen kollégiumba pedig.
2015. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy lehet elkoltozni, addig is kitartas es probalj meg inkabb a barataiddal lenni mint otthon./jo, normalis baratokkal/

Minel tavolsagtartobb tudsz lenni veluk, annal jobb lesz neked.

Esetleg ha szukseg van ra sokat jelenthet egy idosebb kivulalo segitsege pl. iskola pszichologus.

2015. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem lehet tőle szabadulni addig amíg meg nem szkítod a kapcsolatot. Tapasztalatból mondom mivel hiába elköltözem apukámtól telefonon/látogatáskor ugyan úgy tudta folytatni. 17/L
2015. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!