Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha nem akarják?

Mit tegyek, ha nem akarják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek segítsetek!

van egy énekesnő akit nagyon de nagyon szeretek,és holnap koncertezne itt a szomszéd településen.Nagyon szeretem őt,már nagyon hosszú ideje várok hogy láthassam,de eddig sose koncertezett a közelben.most hogy végre itt is koncertezik,nagyon szeretném őt látni!Ez minden vágyam!El is mennék,de nincs aki elvigyen.Apum dolgozik,anyukám pedig...nem tud elvinni,mert magas a vérnyomása,és emiatt nincs jól.A nagyszüleim őt nem szeretik,így ők sem visznek el.mit tegyek?Mondom nagyon ritkán jön ide,és pont holnap fog jönni a szomszéd településre.Mit tegyek?nagyon elszeretnék hozzá menni....mit mondjak itthon hogy elengedjenek akár egyedül?vagy hogy oldjam meg máshogy??:c


2015. nov. 28. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőd/barátod/unokatesód akit ugyancsak érdekelne és a szülei el is vinnének?

Más szülővel biztos elengednek.

2015. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vonat, busz nem jár arrafelé?
2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:

Gondoltam rá,de a barátaim,és az unokatestvéreim nem szeretik őt...:c Így nem igen jönnének el velem.


2.válaszoló:

De jár busz,csak a szüleim nem igen engednek el oda egyedül,mert 13 éves vagyok....:s Hiába hogy a közelben van,a szomszéd városba...

2015. nov. 28. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A nagyszüleidet fűzd meg, mert itt nem arról van szó, hogy ők mit szeretnek, hanem arról, hogy te nem szeretnéd kihagyni ezt a ritka alkalmat!
2015. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

utolsó:

Köszönöm válaszod.:D

Sikerült.

A nagyszüleim eljönnek velem.:)

2015. nov. 28. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!