Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért akarják ezt a szüleim?

Mért akarják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és szégyenlős vagyok.A szüleim azt akarják hogy úgy füröfjek hogy kivan nyitva a fürdőszobaajtó. És nem engedik hogy becsukjam Azt mondják hogy nem vagyok normális meg hogy beteg vagyok.

2015. aug. 23. 19:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy lány vagy?
2015. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2015. aug. 23. 19:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek elment az eszük.
2015. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy mért vagyok szégyenlős?

Azt mondják hogy ez betegség hogy mindig takargatom magam

2015. aug. 23. 19:35
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tizenkét éves korban már alap, hogy egyedül szeretne fürödni egy ember, és nem szeretné, ha a szülei kukkolnák. Csukd csak magadra a fürdőszoba ajtót, ha van zár, akkor zárd is be. Mi az, hogy ennyire nem tartanak tiszteletben a szüleid?
2015. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%

Hogyha lány vagy akkor ez ebben a korban természetes. Kezdenek kialakulni az idomaid, ez majdnem minden lány barátomnál nehéz időszak volt, emlékszem. Én azt ajánlom ülj le a szüleiddel és beszéld meg velük a dolgot. Ha így sem értik meg akkor vagy nagyon makacsok :) vagy félnek, hogy hamar felnősz,pasijaid lesznek, elköltözöl stb.( tipikus lány dolgok ). Rákérdeztél már valaha, hogy miért akarják ezt? Ha nem akkor hajrá!


Amúgy az hogy szégyellős vagy nem betegség természetes.

Én 15 vagyok ( hozzáteszem fiú ) de mégsem fürdök nyitott ajtónál. Szerintem mondd ezt nekik:

Ami a fürdőszobában történik az a fürdőszobában is marad.

2015. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nincs zár. De ha becsukom kinyitják.

Volt olyan hogy levették az ajtót a helyéről.

És nem akartam nyitott ajtónál fürdeni ezért elkezdem sírni.

Egész este nem fürödtem se nem aludtam aztán reggel amikor mindeni elment itthonról csak a bátyàm volt itthon akkor lefürödtem normálisan.

2015. aug. 23. 19:43
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy leveszik az ajtót?? Mért a szüleid szeretik, ha kukkolják őket??
2015. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Elment a józan eszük, az már biztos.
2015. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%
Ha gáz vízmelegítő van és nincs megfelelő kéményhuzat (szellőzés) akkor bizony hosszú fürdésnél zárt ajtó mellett elképzelhető oxigénhiányos állapot (netán szénmonoxid mérgezés is). Talán ezt akarják megelőzni.
2015. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!