Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért akarják ezt a szüleim?

Mért akarják ezt a szüleim?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és szégyenlős vagyok.A szüleim azt akarják hogy úgy füröfjek hogy kivan nyitva a fürdőszobaajtó. És nem engedik hogy becsukjam Azt mondják hogy nem vagyok normális meg hogy beteg vagyok.

2015. aug. 23. 19:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
87%
Ne mááááár. Ez durva. Mondjuk én se tudok teljesen csukott ajtónál fürdeni. Ki kell nyitni résnyire, hogy járjon kicsit a levegő és ne legyen minden párás meg penészes, de ilyenkor legalább annyival megtisztelnek, hogy nem mászkálnak a szomszéd szobába. Gáz amit művelnek. :[ Ilyen korban teljesen normális, ha szégyenlős valaki. Örüljenek neki, hogy nem fogod majd magad minden 2. jöttment pasinak mutogatni. <-<
2015. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

mikor ők fürdenek, nyitva az ajtó? Ha nem, akkor mikor már folyik a víz, menj oda, nemes egyszerűséggel tárd ki, majd egy szó nélkül vonulj el. Ezt csináld meg jó párszor. Bátyádnak is nyitott ajtónál kell fürdenie??


Kezdődik a sulid, panaszold el az iskolai szocmunkásnak, vagy ifjúságvédelmisnek...

2015. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Gondolom ha a szülők ilyenek, akkor őket marhára nem zavarja a nyitott ajtó..

Anyám nem tárja ugyan ki, de bemászkál ha fürdök. Ő tárva nyitott ajtónál fürdik, majd ruha nélkül jön ki, abszolút nem zavarja.


De ez még durvább, hogy leszedik az ajtót... o.O

De mit mondanak, MIÉRT nem csukhatod be? :O

2015. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, akkor fürödnék ha nincsenek itthon, vagy ha már bevonultak aludni és nincs mászkálás. Esetleg próbálj meg látványosan strajkolni, nem fürdeni. Vagy, ha magamból indulok ki, én rettenet fázós vagyok. Nyáron is zavar, habzuhany/fürdés közben dől be a rám a levegő, ősszel meg télen el sem tudnám viselni, ha nyitva az ajtó. Szólj nekik ha nyitogatják az ajtót,hogy "ne maaar, megfagyooook" erre már csak nem mondják azt, hogy de igenis fázz, mert csak!
2015. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Az ajtót nem birom eltorlaszolni mert kifele nyílik.Meg ha engednék hogy becsukjam nincs vízmelegítő mert panelba nincs.

Meg az ajtón alul van szellőző.

Anyukám és Apukám nem szégyenlősek.

Tárva nyitott ajtónál fürdenek.

A bátyám az nem szégyenlős.

Öcsém 7 éves.

Bátyám 16 éves

Nővérem 18 éves

A nővérem is szégyenlős de ő ink a barátjánál alszik

2015. aug. 23. 22:05
 26/29 anonim ***** válasza:
Ó te szegény.. Nem értik meg a szüleid, hogy nem mindenki ugyanolyan? Hogy lehet, hogy ők elvannak nyitott ajtónál, te meg nem? És mi van, ha épp akkor jön váratlanul valaki, amíg fürdenek, lát mindent vagy mi? Mert előfordulhat ez is.
2015. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem hazugság. Mindenre kitalálsz valamit.
2015. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Mumusan ***** válasza:
100%
Én meg odahívnm a haverjaimat mikor fürdenek és mikor elvonulunk a fürdőszoba előtt, mondanám hogy na akkor ők voltak a Szüleim.... :D
2015. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

És tudnak valami értelmes magyarázatot adni, hogy miért nem szabad csukott ajtónál fürödni?


Teljesen normális, hogy ebben a korban szégyenlős vagy.


Tudom, nem egy jó megoldás, de amíg tart a nyári szünet, nem próbálnál meg úgy nyomást gyakorolni rájuk, hogy megmondod, ha nem engedik meg, hogy becsukd az ajtót, inkább nem is fürdesz? (tudom, nem egy kellemes dolog, de hátha engednek 2 nap után)

2015. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!