Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy sürgetni akarják, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
A szüleim pár hónapja egyre gyakrabban noszogatnak, hogy menjek ismerkedni. Hazajöttem 2 hétre, első nap elkezdték mondani, hogy valahol a városban (egy kocsmában) lesz egy buli, XY barátja lesz a dj és menjek én is. Mikor elmegyek a strandra, utána egyből kérdezik, hogy kivel találkoztam, kivel ismerkedtem meg (95%-ban kisgyerekes apukák, anyukák és nyugdíjasak járnak arra a strandra). 23 éves vagyok és még soha nem volt barátom, pedig ők lassan már unokát szeretnének. Én is gyűlölöm, hogy egyedül vagyok örökké, miközben a hasonló korú ismerősök lassan házasodnak meg gyereket terveznek, de nem megy a párkeresés.
2015. aug. 7. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem megy? Mi gátol benne?
2015. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is keresik a társaságomat a férfiak és olyan helyet se nagyon tudok, ahol lenne lehetőség normálisan ismerkedni.
2015. aug. 7. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőt ajánlom de a megbízhatóbbakat ha fizetős nem baj ha nőből vagy. Kiteszel egy előnyös képet magadról és úgyhagyod aztán írkálnak rád és válogatsz. A mostani párom én is onnan szedtem az előzőt meg egy közösségi oldalról (Hotdog) de azt nem ajánlom sok a defektes ember. Én egy 21 éves lány vagyok 19 éves koromig nem volt senkim nem is keresték a társaságom.. A net mentett meg ettől. Különben azt vettem észre hogy lehet te is tartassz akár tudat alatt a férfiaktól mert nálam az volt a helyzet. Féltem találkozni a netről meg első randin majdnem elszaladtam ijedtemben.Mióta ezeken túl vagyok azóta már élőben is keresték a társaságom nem is egy ember de most van párom. Ebbe szerintem bele kell jönni ezért ne veszítsd el az önbizalmad. Abban igazuk van hogy 23 évesen már egészségesebb lenne ha lenne valakid.Az én szüleim bezzeg ha szűzen végzem a fősulit azt sem bánták volna..
2015. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem félek a férfiaktól, csak egyszerűen nincs lehetőségem (se hely, se idő, se pénz) folyamatosan eljárkálni.
2015. aug. 7. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a kifogások... és mégis, akkor hogyan képzeled el az életed 10 év múlva? 23 éves vagy, mi lesz veled, ha nem keresed az alkalmat, társat, lehetőségeket? Komolyan kérdezem. Ha úgy gondolod, örökre egyedül maradsz, akkor ezt illene megmondani a szüleidnek, hogy ne reménykedjenek feleslegesen. Ha pedig arra vársz, hogy valaki kopog az ajtón és beléd szeret, akkor fel kell ébredned, sajnos. N32
2015. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itthon (ahol a szüleim élnek) csak kocsmák vannak. Ahol tanulok, ott az összes szórakozóhely tele van tinikkel, ami meg nincs, oda ritkán tudok csak eljárni az egyetem és munka miatt. Egyetemen az egész kar 2/3-a lány, a srácok közül meg szinte mindenkinek már van barátnője. Mennék én ismerkedni szívesen, de hova és mikor?

Mondtam már nekik, hogy valószínűleg örökre egyedül leszek, de ennyit használt...

2015. aug. 7. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Közös hobbi, tanfolyam, netes társkereső?
2015. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, csak nekem a nagyszüleim ilyenek :) Én is 23 vagyok, és ha hozzászólok egy fiúhoz, már ÚGY néznek rám, és faggatnak, hogy ki volt, stb. Én sosem hagyom, hogy befolyásoljanak, nekik fogalmuk sincs, hogy kik az eseteim. Nem zárkózom el senkitől sem alapból, de csak azért nem fogom tenni a szépet senkinek, hogy legyen pasim. Majd ha jön vki, aki igazán megfog, akkor lesz miről beszélni. Hova jársz egyetemre? mert egy nagyobb városban azért nem csak a karon belül lehet ismerkedni, és találkozni mindig lehet vkivel, ha csak a fénymásolóban, de akkor is! Legyél nyitott az emberekre, ha vki kérdez vmit, akkor többet mondj, mint egy "igen/nem". Ha sok a lány ismerősöd, akkor menj el velük vhova, tuti fogtok pasival talizni, kizárt hogy nem ;))
2015. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!