Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotoknak csak gazdag...

Ha a lányotoknak csak gazdag barátai lennének, beleszólnátok a dologba?

Figyelt kérdés

16 éves kora óta csak olyannal volt párkapcsolatban, akik tehetősek.

Ajándékokat vettek neki, a legjobb helyekre járt velük, együtt mentek külföldre, elhalmozták mindennel.

Mondanátok a lánynak erre valamit, vagy örülnétek a boldogságának?

Nem buta a lány amúgy, jelenleg külföldön egyetemista.


2015. okt. 13. 12:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Orulnek hogy a lanyom tudja az erteket es nem adja ossze magat mindenfele csoro jottmenttel.

Igy megvan az eselye hogy majd jol megy ferjhez es nem egy nyomorult lukban fog nyulkent fialni egy arra nem erdemes ferfinek. Okos lany, tudja hogy kivel szabad kapcsolatot teremteni.

2015. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
6%

21 es vagyok megegyszer.

Amikor en meg lany voltam en is elvartam hogy minden koltseget ami velem volt kapcsolatos a partnerem viseljen. Legyen az egy jo ettermi vacsora , markas ruha, vagy eppen nyaralas. Es sosem ereztem hogy "luxusprosti" lennek. Szep voltam , okos es aki velem akarta tolteni az idejet annak a dolga volt ehhez a szamomra megfelelo korulmenyeket megteremteni. Nem kell torodni a karogokkal, sokan erre cask vagynak de az eletben nincs ra lehetoseguk mert vagy nem eleg szepek vagy nem eleg okosak hozza. A ferjem is olyan korbol kerult ki aki tudta hogy milyen eletformat akarok es kepes ra hogy azt biztositsa is nekem.

2015. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!