Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen gyakran látogatjátok...

Ti milyen gyakran látogatjátok meg a szüleiteket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 08:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2015. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Anyám már nem él, évi pár alkalom volt, többszáz km, komplikált tömegközlekedés, kevés pénz és amúgy sem tudtunk sokat kezdeni az együtt töltött idővel, anyám nem volt igazán társas lény.

A párom anyja közel lakik, 25km-re, megyeszékhelyen, ahova úgyis gyakran kell mennünk vásárolni. Úgyhogy havi többször meglátogatjuk, nagyon jó fej, szeretjük, nekem anyám helyett anyám :)

Az apák rég nem élnek, de akkor sem volt szoros kapcsolat, mindkettőnket anyánk nevelt fel.

2015. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Anyuék 25 km-re laknak, hetente - kéthetente megyünk.

Anyósék helyben, oda hetente, de a párom fel-felszalad hétköznap is 5-10 percre.

Fiatal házasok vagyunk, gyerekünk nincs és a szüleink egészségesek szerencsére.

2015. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Egy városban lakunk, így heti 2x 3x biztosan megyek. Nem érnek rá azért ők se mindig. .. anyosék 20 kmre oda én vagy kijutok vagy nem heti 1x, férjem hetente biztosan jár /nekem nincs jogsim, csak akkor megyek, ha ő is/.
2015. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem lakunk túl közel egymáshoz, úgyhogy kb. havonta tudom megoldani.
2015. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

150 km-re laknak, kb. félévente látogatjuk meg őket.

Amikor elkerültem Pestre, eleinte minden héten hazajártam, aztán ez egyre ritkult. Ráadásul az utóbbi két évben rengeteget dolgozom. Így mindig azt mondom, hogy inkább jöjjenek ők, szívesen látok mindenkit, de az utazgatást a hátam közepére sem kívánom. Ők meg ráérnek, apukám csak 8 órát dolgozik, anyukám meg egyáltalán nem. Mostanában már voltak is nálunk néhányszor.

2015. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Amíg egy városban laktunk, egy héten 3-4 alkalommal. Elköltöztem egy másik városba, hetente egyszer mentem, néha ritkábban, de azért két hetente láttuk egymást.

Most kb. havonta megyek hozzájuk - de már csak a temetőbe :(

39/N

2015. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, miért vagyok én is meg még páran lepontozva, miköben ez egy olyan kérdés, hogy nem lehet rá rosszul válaszolni, mert ez mindenkinek más. Valaki látogatja a szülőket gyakran, valaki csak ritkán, de olyan is van, aki egyáltalán nem. Énn szoktam látogatni, leírtam, erre meg kaptam vagy 17%-ot. Itt iszonyú nagy trollkodás folyik a pontozásokat tekintve.
2015. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

26/F


250 km-re lakom a szüleimtől, így évente 2x/3x,persze lehetnek kivételek,meg telefonon természetesen beszélünk.

2021. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!