Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt családos emberként...

Felnőtt családos emberként milyen gyakran látogatjátok a szüleiteket és milyen közel laknak hozzátok?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Anyósomék a szomszédban,édesanyám a szomszéd utcában lakik,így szerencsére gyakran látjuk egymást.
2013. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
évi 3-4 alkalom, 100 km, anyám szokott jönni olykor látogatóba. Anyóst heti szinten látjuk, mert közel lakik, de ő nem jön, mi megyünk.
2013. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy héten 2x 3x kint vagyunk anyuéknál a lányommal, mert mi még panelban lakunk kb egy hónapig. Ők kertesbe faluban, nagyon élvezzük és egy ilyen nap után végig alussza az éjszakát :) 2,5 hós :)
2013. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 klopusz ***** válasza:

Szia!


Anyukámék a közelben laknak, így gyakorlatilag napi kapcsolatban vagyunk.

Anyósom tőlünk 80 kilométerre él. Hetente beszélünk telefonon, de lejárni vagy összejárni ritkán szoktunk. Karácsonykor, húsvétkor, egy nyári hétvégi családi összejövetelen és a névnapján biztosan találkozunk, azon kívül akkor, ha Pestre jön orvoshoz, nálunk alszik. "Csak úgy" évente, ha egyszer megyünk le.

Talán nem sok, de szerintem elég :-)

2013. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
egy utcában lakunk anyuval és anyósékkal is. hetente 1-2x biztos találkozunk,ők jönnek vagy mi visszük a gyerekeket. napi szinten beszélünk
2013. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még nincs gyerekünk..

Párom szülei 2 emelettel lejjebb laknak, ritkán jön fel, szinte csak akkor, ha hoz valamit, vagy neki van szüksége valamire. Párom meló után azért be szokott köszönni nekik.

Az én szüleim 23 km-re laknak, minden héten megyek hozzájuk, van hogy többször is.

2013. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szüleim a szomszédban laknak ("véletlen" sikeredett így, egy jóképű idegen költözött a szomszédba, megláttam-megszerettem-beköltöztem:)) Szinte naponta beszélünk valamennyit. Több időre héten egyszer, max kétszer megyek át.

Az ő szülei másik településen élnek, általában szombaton vagy vasárnap ott ebédelünk (ha nincs más programunk) mi is, a testvérei is.

Én szeretem hogy ilyen szoros a kapcsolatunk.

2013. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Anyósék most 15 percre,hetente-kéthwetente megyünk fél napra,én szüleim 50 km,2 havonta megyünk.

Költöztünk nemsokára 300km-re,karácsony,húsvét,anyáknapja,nyári hosszú hétvége,ősszel egy hétvége,ennyit fogunk jönni.

2013. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Anyuék és anyósom is 100km-re laknak, kb 3 havonta utazunk el hozzájuk, egy hétvégére. A nagyik kb 1,5-2 havonta eljönnek egy hétvégére a gyerekekhez. Több utazást sajnos nem tudunk beiktatni, mennénk többször, ha tehetnénk, régen mielőtt még nem volt gyerekünk, minden hétvégén mentünk.
2013. ápr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindkettőnk szülei több mint 100 km-re laknak. Az én szüleimhez havonta-kéthavonta megyünk úgy, hogy péntek este megyünk, vasárnap este jövünk, az ő szüleihez kéthetente-havonta úgy, hogy szombat reggel megyünk, vasárnap este jövünk.

A szüleink soha nem jártak még nálunk. Ez engem kicsit zavar, de nem tudok vele mit tenni. Elkövettük azt a "hibát", hogy éves pályamatricát vettünk az autóra, úgyhogy most azzal érvelnek, hogy nekünk kényelmesebb menni, mert pályázunk és nem is pluszköltség, hiszen a matricát már úgyis megvettük.

Mindenesetre a jövőben ezek a látogatások valószínűleg ritkulni fognak.

2013. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!