Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen gyakran látogatjátok...

Ti milyen gyakran látogatjátok meg a szüleiteket?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Én 30 vagyok. Eléggé terhelt a viszony (kiskorban verés, érzelmi biztonság semmi nem volt, amihez hozzájön h nyilván kompenzálás végett most meg hébe-hóba 100-200ezreket utalnak a számlámra amitől én azt érzem h valahol tudják a szívük mélyén h elrontották, beszélni nem hajlandóak róla uakkor nem mondhatom h nem "támogatnak" patthelyzet). Szóval max ünnepekre, névnap, szülinap, Karácsony, Húsvét. Nincs kedvem, akkor is csak bűntudatból megyünk a tesóimmal hogy letudjuk. Ez van.
2015. szept. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Egy városban lakunk, nagyon jó a viszonyunk, jó családunk van. Így egy héten általában egyszer ott ebédelek. De egyébként is szoktunk közös, családi programokat csinálni alkalmanként.
2015. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Naponta 3x látogatom a magatehetetlen apámat.Anyámat kétnaponta szintén magatehetetlen otthonban van.
2015. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Havonta legalább 2x. De most hogy párom haza utazott egy hónapra a családjához ( mert külföldi ) így minden hétvégén. :)
2015. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap.
2015. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2 havonta, persze ünnepekkor megyünk.

De mi messze lakunk, 270 km-re.

2015. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 2 hetente. Anyósomék vidéken laknak, az én szüleim Pesten: Nem mindig könnyű összelogisztikázni, mivel én sokszor hétvégén is dolgozom.
2015. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
1-2 havonta. Hasonló a helyzet mint 1esnél. A korábbi veszekedéseknek semmi hasznuk nem lett, így"feladtuk a harcot" a húgommal ellenük. Azt a 2 napot kibírjuk náluk, pedig égnek áll a hajunk attól a légkörtől. 34N
2015. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Mivel bő 100 km-re lakok a fősulimtól,így olyan 2 hetente,de volt 3-ra is példa.Lehet,önzésnek hangzik,de nem vagyok kíváncsi,hogy "bezzeh az xy gyereke milyen egy agysebész,a zy gyereke olyan,mint egy manöken,stb" kaliberű megjegyzésekre,meg,hogy bármit teszek,abba tuti belekötnek.Le lehet pontozni,de ha nem látnék tőlük egy ft-ot sem és nem bíztatnának arra,hogy menjek ki erasmus-szal,amíg munkába állok,feléjük se szagolnék.
2015. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Ja,és 21/L
2015. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!