Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem az apám?...

Miért ilyen velem az apám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesapám anyám halála óta engem szapul.. eleinte csak olyanokat mondott, hogy miért nem tudok olyan lenni mint anyu, miért nem vezetem a háztartást egyedül, "az anyád ennyi idősen lakomákat csinált" Azóta eltelt másfél év. Depressziós vagyok azóta. Van 2 fiú testvérem, én vagyok a legkissebb.. apám külföldön dolgozik, és csak 2 hetente jön haza hétvégére, de nekem az a pár nap maga a pokol... A középső bátyám az ő kedvence. Apám jól keres, és azt szeretné ha letenném az angol c1-es nyelvvizsgát, ami miatt előlészítő tanfolyamra is járok. De a héten még azt is a szememre hányta hogy milyen sokat költ rám... Én nem kértem hogy levizsgázzak és csak egy 10 est kértem elhogy tudjak edzeni. Volt hogy fél évig szakadt cipőben kellett járnom, mert nem adott pénzt cipőre... Befogattunk egy lányt pár éve nálunk lakik, ő 20 éves és apám (ahogy én látom) inkább őt tekinti lányának mint engem.. beleszólt még abba is hogy a barátommal mikor találkozzak meg ilyenek.. születésnapomat mindig elfelejti, nem is köszönt fel, ballagásomra el se jött, egy szelet tortát nem kaptam tőle, vagy csak annyit, hogy gratulálok. Legutóbb olyan szavakkal illetet mint pl; egy átok vagy, hülye vagy, felesleges, legyél inkább öngyilkos mef ilyenek.. Amikor beszélek hozzá elmegy, nem hallja meg, nem válaszol.. konkrétan lesz@rja mi van velem. a barátom azt mondta, hogy mondjak le róla, és amikor hazajön menjek el uncsimékhoz, hogy ne találkozzak vele..

Szerintetek mit tegyek? Nem bírom már sokáig..

16/L



2015. aug. 20. 12:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tuti hogy tőle vagyok... A nagyszüleim nem élnek már.. Senki sem.. Anyummal 25 évig éltek együtt
2015. szept. 15. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!