Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámat miért nem érdekli a...

Anyámat miért nem érdekli a menyasszonyi ruhám?

Figyelt kérdés

Próbál rábeszélni, hogy menjek nélküle ruhát választani. Én valahogy úgy képzeltem, hogy majd vele együtt fogok, és tök jó lesz. Már voltunk egyszer, de egyáltalán nem érdekli. Nem nagyon mond véleményt a ruhákról, közben kimegy telefonálni, én meg állok ott, mint egy bamba f**z, hogy most akkor megnézi-e amit rámadtak vagy sem, mindre csak ráhagyja, hogy jó lesz az, miért nem bírok már választani stb. Alig láttam még pár ruhát...


Közben meg már két hónapja azzal van elfoglalva, hogy ő mit vesz fel az esküvőmre, meg milyen frizurát csináltat stb. Engem meg leszar.


Miért ilyen?


2015. aug. 5. 00:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert ő ilyen. Egyszerűen nem érdekli, és nem hinném, hogy önző, csupán őszinte. Ha nem lenne őszinte, akkor meg az volna a baj.

Legjobb barátnőmmel én mentem ruhát vásárolni, mert hiába van anyja, hiába van nővére, engem választott. És azért, mert nővére is és az anyja is kerek-perec megmondták, hogy őket nem érdekli, egyáltalán nem is egyforma az ízlésük (a barátnőm extravagáns ruhákat válaszott, ami sokaknál kiverné a biztosítékot :D ) és mivel halálosan őszinték, úgysem tudnának jó pofát vágni egy olyan ruhához, ami alapból nem is tetszik nekik.

Nincs ebben semmi különös, egyszerűen mások vagyunk. Keress valakit, aki nagyon szívesen elmenne veled, biztosan akad valaki, aki imádja ezt! :)

2015. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
66%
Édesem! A leírtak szerint anyukád egyszerűen féltékeny rád! Nehéz ezt elhinni, de nekem így tűnik. Hiszen le is írod, hogy a saját ruhájával és frizurájával foglalkozik. Egy anyánál, ha tényleg szeret, nem lehet szempont, hogy unja. Az örömödet, várakozásodat kellene, hogy érezze és ez felül kéne, hogy múlja, ha esetleg nem érdekli. De ugye a sajátja érdekli, tehát hamis az egész. Bocsánat, nem akarlak bántani, de én így látom.
2015. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Elég önzőnek tűnik.. Na nem azért, mert nem akarja végig ülni. Az én anyukámat sem érdekli az ilyesmi, nincs ezzel semmi gond. Viszont ha te végig ülöd az ő divatbemutatóit, akkor ő is megtehetné érted ezt egyszer..


Hívj el barátnőt, testvért, a párodat. Az anyukádat pedig hagyd ki a dologból.

2015. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

De miért vele mész? Nyilván ismered már egy jó ideje, tudod, hogy milyen. Én a leendő anyósommal (jobb a kapcsolatom vele, mint a saját anyámmal) és sógornőmmel mentem el ruhát nézni, mert ismerem anyámat, tudom, hogy az ő elképzeléseit próbálta volna meg rám erőltetni, és vele olyan ruhát választottam volna ki, amiben nem érezném majd jól magam.


Ha még nincs meg a ruhád, akkor menj el megint próbálni és vigyél valaki olyat, aki tényleg rád tudja szánni az idejét.


Szomorú, hogy anyukád ilyen veled, de próbálj meg valahogy túllépni rajta, mert erősen kétlem, hogy a személyisége megváltozna a közeljövőben, és így csak a saját éltedet fogod megnehezíteni, ha mindig az indokain rágódsz.

2015. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Érdkes, hogy a legtöbb nő próbál minél előbb önállósodni, elszakadni a szüleitől, saját élet, saját döntések, ilyenkor meg sírnak, hogy miért nem foglalkoznak velük...:D
2015. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%

MErt pontosan tudja, hogy nem a ruhán fog múlni se annak az egy napnak a sikere, se a következő 40 évedé...

Túl nagy feneket kerítenek mostanában a külsőségeknek.

2015. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért hadd legyen már szép a saját esküvőjén, utolsó....

Én pl azért szeretem, ha valaki látja rajtam a ruhát, mert nem vagyok biztos abban, hogy mi áll jól.

2015. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%

hááát nem tudom. nem ismerem anyukádat, és nagyon fiatal vagyok (18) de biztos mellbeszúrás lenne ha anyám azt mondaná nem érdekli a ruhám. (és mellette áradozik a sajátjáról..). idén lesz a szalagavatóm és vele megyek ruhát nézni. nekünk is eléggé más a stílusunk, de ez nem akadály.. sőt, ha azt mondanám neki hogy anya ne gyere vagy nem veled akarok biztos rosszul is esne neki...de ezek szerint csak én állok ilyen közel anyukámhoz.

számomra érthetetlen anyukád....de legközelebb ne hívd el. (persze gondolom az esküvő után majd mutogatja a képeket a barátnőinek hogy milyen gyönyörű voltál...)

2015. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Kedves #16!


A ruha maga lehet, hogy külsőség, de az, hogy a lány az anyjával szeretne menni, az már egyáltalán nem külsőség. És éppen az anyja hozzáállása mutatja, hogy mennyire szarik a lányára. Ha csak a ruha nem érdekelné az nem lenne baj! A lánya nem érdekli! A saját ruhája, frizurája viszont igen!

2015. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!