Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el anya sehova?

Miért nem enged el anya sehova?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, itt a nyár és anya nem enged el sehova. Hetente egyszer szoktam maximum elmenni a barátnőmmel biciklizni, de azzal is baja van. Mert szerinte állandóan futószáron vagyok, meg nem kell nekem mindig futni. Már egy 2,5 hete nem mehettem sehova, azt az indokot hozza fel amit az előbb írtam. A keresztapám is kérdezi hogy miért nem ápolom a baráti kapcsolataim, ő szívesen ad pénzt hogy elmenjük fagyizni, de hát anya nem engedi. Tényleg rossz hogy az új osztályom is találkozik, de én nem mehetek. Mindig hívnak a barátaim, de nem mehetek veluk sehova.
2015. júl. 30. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%

Tiszteletről beszélsz Kedves Kérdező, amikor 15 évesen ilyen szavakat használsz hogy csak erre van esze másra nincs, és hogy egyet értesz azzal hogy beteges ..te nem vagy az ő lábtörlője? Szerinted ez mennyire arról árulkodik hogy te tisztelnéd őt?

Az hogy 15 évesen nem enged el oda ahová te elakarsz menni akkora probléma?

Jársz suliba? Igen ! Mert anyukád biztosítja neked ehhez a feltételeket. Így foglakozik a jövőddel.

Gondoskodik rólad? Nyilván mert van géped amire net is van kötve, ahol most is Őt sarazod!

Aki egyébként amikor szaros bőgő masina voltál kitörölte a seggedet is , cipelt az orvoshoz, és virrasztott veled amikor kellett vagy beteg voltál. Azért mert szeret téged, és ezeket sose hánytorgatta fel neked. TE meg most azért sarazod itt össze -vissza mert szaros kis 15 évesen nem mehet el bandázni? Neked kéne elbeszélgetni itt valakivel, de nem 12 évesekkel, akik egyet értenek veled, hanem valami érett felfogású emberrel, vagy esetleg mondjuk anyukáddal. Ja vagy ehhez már nincs elég vér a pucádban? Csak ahhoz hogy itt idegen emberek előtt beállítsd őt a gonosznak aki azért szemét mert nem mehetsz biciklizni.....ez most komoly???

2015. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11, te jó isten... mióta bandázás az ha a barátnőivel elmegy biciklizni, vagy... te jó ég... FAGYIZNI!!! Ez mióta "bandázás"? Nem kocsmázni megy az éjszakába, vagy discoba megdugatni magát. Meg nyilván rohadt egészséges dolog az egész nyarat otthon bezárva tölteni... Nyilván az sem szép, amit most az anyjáról írt, de láthatóan neheztel rá emiatt, mindenkivel volt olyan, hogy olyanokat/gondolt mondott valami miatt amit nem is úgy gondol igazából, és megbánta.

19/F

2015. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11-esnek elgurult a gyógyszere... 13-14 évesen járkáltunk át egymáshoz és bizony egyedül ültem fel a BKV-ra... Szóval igen, beteges, amit a kérdező anyja csinál, hol normális az, hoyg egész nyáron, mikor lenne szabadideje, akkor otthon KELL ülnie? Ennyire azért nem veszélyes a mai világ, de ilyen hozzállással senki nem lépjen ki otthonról, sőt rögtön lakjon atombunkerben, mert soha nem lehet tudni.....
2015. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
11-es, szíved joga amit gondolsz, csak úgy megemlíteném, hogy anya miatt kellett pszihológushoz járnom évekig amiért terrorizált és megalázott mindenhol. Hogy majdnem idegösszeroppanást kaptam miatta. Hogy állandóan vert... és sorolhatnám. Az hogy járat iskolába ad ennem hát.. azért aki ezeketet az alapvető dolgokat nem teszi meg, ne szüljön gyereket! És ez olyan dolog amit te pár szóból nem tudsz leszűrni, de én elmondom neked. És örülök hogy neked jó szüleid vannak, jó gyerekkoral, ez nem mindenkinek adatik meg.
2015. júl. 31. 09:17
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem addig nem engedett el anyám sehová, amíg barátom nem lett. Azóta mehetek bulizni meg mindenhova, mert mindig hazakísér. Féltett attól is, hogy bántanak majd fiúk, belekevernek vmit a piámba stb. ,de a barátomat régóta ismeri és azóta mehetek mindenfelé.

Lehet, hogy téged is csak félt. Én is nagyon haragudtam, hogy miért nem mehetek sehova, de most már rájöttem, hogy meg akart óvni. Meg olyan emberekről derültek ki közben durva dolgok (pasik) akikről sosem gondoltam volna, hogy olyanokat tudnának csinálni, pedig de. Szóval biztonságosnak tűnik a hely, ahol lakok, de csak a felszínen és ezt akkor még nem láttam.

2015. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!