Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem iszonyat...

Csak szerintem iszonyat felelőtlenek, tolerátlanok a szüleim? SOS

Figyelt kérdés
Azt megértem ha este/éjszaka szexelnek.Na de fényes nappal úgy,hogy mindenki otthon van ráadásul az öcsém a másik szobába és méglent is lehet hallani?Lehet,hogy velem van a baj de egy 10 évesnek szerintem nem kéne hallgatnia ahogy a szülei fényes nappal a másik szobába szexelnek.Én megértem hogy szeretik egymást és örülök is,annak is hogyha szexelnek de könyörgöm,ne fényes nappal amikor a gyerekek is otthon vannak és akaratuk ellenére is muszály hallgatniuk a nyögéseket....csak szerintem nincs ez rendbe?

2015. júl. 26. 14:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
62%
Hát, utolsó, nekem pl. nem, a "hangos" kategóriába tartozom, még kispárnával a számban is. Ez van, nem vagyunk egyformák, és mellesleg ez nincs összefüggésben az IQ-val, a műveltséggel vagy a felelősségérzettel:-)
2015. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
27%

... majd ha gyereket nevelsz, rájössz, milyen butaságot mondasz.

Egyébként meg utálom lakásban az áthallást - azt is, ha a kedvenc zeném szól a szomszédból, bármit, mert egy olyan, ami ellen nem lehet védekezni és zavaró.


Intelligens emberek igenis megpróbálnak ez ellen tenni, csendesebbek és toleránsabbak.

2015. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
43%
"... majd ha gyereket nevelsz, rájössz, milyen butaságot mondasz. " - előző, pont ez a kérdés is ékesen bizonyítja, hogy attól mert valaki gyerekeket nevel, nem lesz még okvetlenül vaskalapos konzi... szerencsére...
2015. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
45%
öreg, hagyd abba a kispárnával a retkes pofádban az észosztást és kioktatást és a lepontozást - nem érdekel senkit ez
2015. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj 30-as...meg a többiek...szerintem nem tudtok olvasni...na mégegyszer...nekem NEM az a bajom hogy szexelnek...egyáltalán nem...de csak annyit kérdeztem hogy csak szerintem e ilyenek a szüleim.....30-as...ezt meg kikérem magamnak.....
2015. júl. 30. 10:43
 46/46 anonim ***** válasza:
59%

Kaptál választ, kérdező, többet is, mint szerettél volna, jól ki lett tárgyalva a téma, úgyhogy remélem, most örülsz.:-)


Az, aki nem tud helyesen írni ("muszály", "rendbe"), ne oktasson ki senkit szövegértésből, amit kaptál, magadnak kerested.

2015. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!