Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem iszonyat...

Csak szerintem iszonyat felelőtlenek, tolerátlanok a szüleim? SOS

Figyelt kérdés
Azt megértem ha este/éjszaka szexelnek.Na de fényes nappal úgy,hogy mindenki otthon van ráadásul az öcsém a másik szobába és méglent is lehet hallani?Lehet,hogy velem van a baj de egy 10 évesnek szerintem nem kéne hallgatnia ahogy a szülei fényes nappal a másik szobába szexelnek.Én megértem hogy szeretik egymást és örülök is,annak is hogyha szexelnek de könyörgöm,ne fényes nappal amikor a gyerekek is otthon vannak és akaratuk ellenére is muszály hallgatniuk a nyögéseket....csak szerintem nincs ez rendbe?

2015. júl. 26. 14:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, ha számodra undorító a szex, hát lelked rajta... szerintem inkább az elkeserítő, hogy ha valakinek tizenéves korában olyan erénycsőszködő nézetei vannak, mint a Kérdezőnek...
2015. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

Eszterkém, örüljél már, hogy szeretik egymást. Inkább szerelmeskedjenek, mint veszekedjenek! Tudod hány tini irigykedik rád, akinek a szülei éppen válnak meg minden este megy a hepaj, hogy ki a hibás, meg ki a hülye!

Biztosan jófejek, finoman jelezd nekik, hogy halkabban kéne, esetleg ha végeztek, kérdezd meg tőlük, jólesett-e, mert úgy hallottad, igen. Hátha akkor kicsit óvatosabbak lesznek legközelebb. Ennél nagyobb bajod viszont sose legyen, hogy a szüleid jól megvannak évtizedek után egymással. Mázlista gyerek vagy a legtöbb kortársadhoz képest.

2015. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
76%
Inkább szexeljenek, mint megcsalják egymást. Gondolom utána meg az lenne a baj. Én is hallottam a szüleimet és rohadtul nem érdekel. Az viszont igen, hogy nemrég volt a 40. házassági évfordulójuk. Ellentétben a legtöbb ismerősösmmel, akiknek többször is elvált, újraházasodott szüleik vannak.
2015. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk, sosem értettem azokat, akik óbégatva szexelnek. :-)
2015. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem gyenge érv, hogy örüljön, hogy legalább szeretik egymást a szülei. Rossz a hangos szex a gyerekek füle hallatára és rossz az is, ha nem szeretik egymást. Felesleges ezeket szembeállítani egymással. Mi lenne, ha szeretnék egymást (ennek lehet örülni) és nem a gyerekeik füle hallatára (másik öröm). Na?
2015. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
76%
35-ös, tulajdonképpezn ez a cél, mert akkor mindenki nyertesen kerül ki a szituból. Szerintem sokunk azért írta azt, mert egy tizenévesnek jót tesz ha nem fekete-fehér világban nő fel és tudja hogy a dolgoknak lehet jó oldala is. Meg szerintem sokan azért is írták mrt önkéntelen ott van az a tény, hogy de jó lehet mikor együtt vannak a szülők. Az én apukám 33 éve halt meg, féléves koromban és anyukám soha nem árt utána senkivel. Lehet h nem tiniként örültem volna ha hangosan szexel, de a mai napig szr dolog hogy így alakult.
2015. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
84%
Pár év múlva ők hallgatnak titeket. :P
2015. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
5%
Fogsz velük beszélni, kérdező?
2015. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
48%
#35, szerintem jó szex elképzelhetetlen spontaneitás nélkül...
2015. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
27%
jaja, spontaneitás, de elképzelhető viszont a szomszédokat zavaró hangos őrjöngések nélkül. Simán.
2015. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!