Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem iszonyat...

Csak szerintem iszonyat felelőtlenek, tolerátlanok a szüleim? SOS

Figyelt kérdés
Azt megértem ha este/éjszaka szexelnek.Na de fényes nappal úgy,hogy mindenki otthon van ráadásul az öcsém a másik szobába és méglent is lehet hallani?Lehet,hogy velem van a baj de egy 10 évesnek szerintem nem kéne hallgatnia ahogy a szülei fényes nappal a másik szobába szexelnek.Én megértem hogy szeretik egymást és örülök is,annak is hogyha szexelnek de könyörgöm,ne fényes nappal amikor a gyerekek is otthon vannak és akaratuk ellenére is muszály hallgatniuk a nyögéseket....csak szerintem nincs ez rendbe?

2015. júl. 26. 14:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
56%

Hát én nem örültem volna neki, ha hallottam volna őket szexelni, az biztos...


Viszont az ő házuk, úgyhogy nincs mit tenni...


Tegyél be valami zenét, vagy hangosítsd fel a TVt. :(

2015. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Gyémántlány ***** válasza:
79%

Hát, figyelj. Az egyetlen, amit tehetsz, hogy összeszeded a bátorságodat, és beszélsz velük róla hatszemközt.

Elmondhatod, hogy hallottad őket a múltkor, és szerinted nem jó dolog, hogy az öcséd is fültanúja volt ennek a dolognak.

Egy család vagytok, egy helyen éltek, ha valami zavarja valamelyikőtöket, meg kell tudni beszélnetek a problémát, kompromisszumot kötni, stb. Az egy fedél alatt élőknek toleránsnak kell lenniük egymással, így kell működnie ennek egy családi otthonban.

A szexualitás sok helyen sajnos tabu téma, de igenis kell róla beszélni! Ha zavar, hogy hallod őket, mondd el nekik. Csak így lehet megszüntetni a problémát, lehet, hogy fogalmuk sincs arról, hogy az egész "akciót" hallani lehetett.

Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

2015. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
22%
igen ez nem vészes, meg aki nappal dolgozik, annak este már nem marad energiája, plusz ez nem mindig akkor jön amikor szeretnéd.pl. nekem a kedvem este jn meg, viszont a férjemnek reggel és ha nincs kedv akkor nem jön össze. Szóval ez nem úgy megy hogy na este akkor digi-dugi pontban 10-or.
2015. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
53%
Tudtommalcsak intoleráns szó létezik,tolerálatlan nem.Grammar naziskodást féretéve:Ilyenkor passzolják le nagymamának,barátnőnek,vagy aki a gyereket elvállalja és úgy csinálják.Abban igazad van,hogy nem kell a gyerek orra alá dörgölni,hogy szexelnek a szülei.
2015. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
49%
Kérd meg anyukádat, ne tegyék, mert zavar! (teljesen igazad van, lehet egymást ölelni csendben is és nem ízléstelenül, mást zavarva, óbégatva)
2015. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

igen,én is így értettem...akkor küldjenek el a mamáékhoz..

Köszönöm az edigi válaszokat:)

2015. júl. 26. 14:54
 7/46 anonim ***** válasza:
29%

Ha meg nem szexelnének, akkor meg azt írnád ki, hogy a szüleid csalják egymást.

Ilyenkor nem tudtok az öcséddel elmenni valahova? Nagymama, rokon, játszótér, strand...

2015. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
40%
ez igaz, hogy lehet nem óbégatva,de tizen akárhány év után én nagyon unnám,hogy a saját házamban nem tudom rendesen kiélvezni az együttlétet és vissza kell fognom magam. Tény oldják meg hogy ilyenkor kimentek a kertbe vagy valami,de attól még hogy valaki szülő lett nem köteles a saját életét teljesen feladni, mert mostanában az a divat,hogy gyereked van szóval csak rá legyél figyelemmel magadat meg felejtsd el.
2015. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
63%

menjetek már, a kielvezéssel,


intelligens ember soha NEM zavarja a magánéletével a környezetét


Ha ez még ráadásul a nevelésére bízott gyerekeket is érinti, akkor felelőtlen, ostoba, és perverzitásig érzékelten magatartás.

2015. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
37%
perverz, mert élvezi a dolgot? amúgy szimplán lehet azt sem tudja, hogy ennyire hangosak és csak meg kéne beszélni,hogy inkább szóljanak és akkor ti lementek a boltba vagy valami
2015. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!