Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem iszonyat...

Csak szerintem iszonyat felelőtlenek, tolerátlanok a szüleim? SOS

Figyelt kérdés
Azt megértem ha este/éjszaka szexelnek.Na de fényes nappal úgy,hogy mindenki otthon van ráadásul az öcsém a másik szobába és méglent is lehet hallani?Lehet,hogy velem van a baj de egy 10 évesnek szerintem nem kéne hallgatnia ahogy a szülei fényes nappal a másik szobába szexelnek.Én megértem hogy szeretik egymást és örülök is,annak is hogyha szexelnek de könyörgöm,ne fényes nappal amikor a gyerekek is otthon vannak és akaratuk ellenére is muszály hallgatniuk a nyögéseket....csak szerintem nincs ez rendbe?

2015. júl. 26. 14:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%
amúgy egy családi házban nincs magánélet, szinte kizárt bármit zaj nélkül csinálni,úgy hogy a másik ne tudná :P
2015. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg halvány lila gőzük nincs róla, hogy ti halljátok. Egyszer óvatosan említsd meg, hogy nem olyan szuper a hangszigetelés a házban, mint ahogy gondolják és ennek ismeretében lejjebb veszik a hangerőt. :D
2015. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
39%
És akkor most, hogy itt megkérdezted, már minden rendben is lesz? Talán beszélni kéne velük, valószínűleg nincsenek tisztában azzal, hogy halljátok őket. Egyébként meg, akármilen perverzül is hangzik ez most, de addig örülj, amíg a nyögéseket hallod, nem veszekedést meg ajtócsapkodást.
2015. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
38%

igen,b+ 10-es, társadalomban élünk, a jövő embereit neveljük. A környezet és a gyerek ilyen mérvű figyelembe nem vételével való "élvezet" perverz. Mintha csendben nem is lehetne ölelni egymást...

Most kis túlzással: ha elkezdenének hangosan és konkrétan dugni egy metrójárművön - az is elfogadható neked? csak szeretik és élvezik az életet.

2015. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
30%
Kapcsoljatok be valaki filmet, hogy ne halljátok. Örülj neki amúgy, hogy a szüleid ennyi év után is így odavannak egymásért. Ritkaság az ilyesmi, szerencsés vagy :P
2015. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
65%

Ez durva, mondd meg nekik, hogy ez nem csak szerinted nem helyenvalo. Oke, hogy otthon vannak, nade az, hogy agyerekek is halljak, na az tulzas. Szoval, beszeljetek veluk!


OFF:

Jujj, ez a szo: "tolerátlanok" na meg az, hogy "muszáLY" az most kiverte a biztositekot.

Ha leirsz egy ilyen forumra egy olyan szot, aminek nem tudod a helyesirasat, legalabb keresd ki elotte, ott a Google is pl, hasznald!

2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehet a gyereket folyton elküldeni nagymamihoz, lepasszolni szomszédba, ha együtt akarnak lenni. Hol marad a spontaneitás? A jó házassághoz jó szex is kell, lényegesen kevesebb válás lenne, ha nem csinálnának ekkora segget ennek a gyerek meghallja, észreveszi problémának. Mi volt 100-200-300 éve, amikor falun egyetlen helyiségben aludt az egész család? Akkor hogy lett a gyerek? Ott kúrtak a szülők a gyerekek orra előtt ugyanabban a szobában.

Sokkal felelőtlenebbek lennének, ha titokban csinálnák nem egymással, hanem mindenki egy mással.

2015. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
81%
mit akar az jelenteni, hogy tolerálatlan?
2015. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
34%
nem toleráns - le lehet erről szállni a gyerek kérdezőről
2015. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
60%

Régen budi sem volt a lakásban.


Azért, mert valami régen volt valahogy, nem jelenti azt, hogy jó volt.

2015. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!