Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa barátnője nem szeret, de...

Apa barátnője nem szeret, de senki nem hisz nekem, miért?

Figyelt kérdés

A szüleim most válnak, mert apának barátnője van és szeptemberbe lesz a tárgyalás. Apának van egy barátnője, akit nem szeretek mert bunkó vele, de csak akkor ha senki nem látja. Nem érzem jól magam, de mégis mennem kell állandóan. Senki nem hisz nekem csak a mamám, de ő vidéken él és csak telefonon tudok vele beszélni, és augusztusban megyek hozzá 2 hétre.

anyának is mondtam, de ő azt mondta ne foglalkoztak vele, kerüljek ki, de muszály menni, mert ha nem megyek anya fog baja a kerülni miattam a tárgyaláson. 12 éves vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy a tárgyaláson elmondhatom hogy ne akarok apához menni?


2015. júl. 20. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, remélem segít:


8 éves voltam, amikor a szüleim elváltak, mert apámnak szeretője volt. Össze is költözött vele, és rá voltam kényszerítve, hogy találkozzak vele. Ő is utált engem, és én is utáltam őt. 11 voltam talán, amikor lementünk a Balatonra, és végtelenül bunkók voltunk mind a ketten egymással (utólag bánom, mert apámnak kegyetlenül kellemetlen volt az egész). Többet nem is találkoztam vele. A kapcsolatnak idővel vége lett, apám talált magának normális nőt.


Csak ugye 10 év eltelt, már én is 18 vagyok.


Ezen csak az idő segít. Ne felejtsd el, te mindig is a gyereke fogsz maradni, míg a nőket váltogathatja. Lehet, hogy később fog rájönni, hogy fontos, hogy ápolja a kapcsolatotokat, de ráfog jönni.


De a kérdésedre válaszol: Mond meg, hogy utálod, és le se köpnéd.

2015. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért van mindenki lepontozva??
2015. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!