Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is ennyire rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ennyire rossz hatással van a tanulmányaira, munkájára, életére az, hogy sikertelen a lányoknál, sosem volt barátnője, sosem mondta egy lány sem azt neki, hogy őszintén szereti, senki sem csókolta, ölelte, sosem szexelhetett egy jót?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont egy reménytelen szerelem és az abból következő csalódás miatt basztam el az érettségim. Szóval ja.
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Patrik24 ***** válasza:
Amikor még nem volt barátnőm, akkor ez nem volt rám egyáltalán rossz hatással. Sokkal több időm volt önfejlesztésre, szóval nem volt hatással az egyetemre és a munkára sem.
2012. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, váltsd valóra régi álmaid, tedd meg azt, amit eddig sohasem mertél. Próbálj változtatni kicsit az életeden, és akkor a szerelem is rád talál.
2012. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én próbálok, de minden egyes nap feszült, frusztrált vagyok, folyton nézem a szebbnél szebb lányokat, állandóban vadászhatnékom van és nem bírok nyugodni, amíg nem lesz egy normális, rendes, vonzó barátnőm. Ha suliba megyek akkor is látok egy csomó párt, ha hazafelé akkor is és totál kikészülök, sírhatnék is van már néha, annyira lever ez az egész állapot. Nem értem, engem miért nem szeret egy lány sem, engem miért nem vesznek észre sem, miért nem adnak legalább valami jelet, hogy tetszem nekik. Még régebben volt pár szemezésem, de ez sem jelent semmit, mert haverom is pórul járt, amikor bepróbálkozott egy lánnyal, aki gyakran szemezett vele. Olyan is volt, hogy egy végig engem bámult a buszon, de ez megint kérdése, mert ki tudja miért bámulhatott?! Lehet nem látott még ilyen rondát. Tök reménytelen az életem, egy örökvesztes vagyok. Sokkal értékesebb embernek érezném magam,ha lenne egy vonzó barátnőm, aki lelket öntene belém, érzem, hogy ez felturbózna, de olyan ördögi körben vagyok, hogy szinte lehetetlen ebből kijutnom. Minden nap szomorúan és magányosan telik, de erről senki sem tud, mert inkább leplezem, nem szeretenm gyengének mutatni magam, próbálok kompenzálni.
2012. dec. 16. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a szexuális frusztráció tré dolog, főleg ha még kissebsségi komplexussal is társul. Én is azt mondom, hogy a legjobb sanszod, hogy mindent megteszel, hogy szerezz barátnőt. De akkor tényleg tegyél meg érte mindent, úgy nem létezik, hogy ne jöjjön össze valami.
2012. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Osztom az 5.válaszát.

ha igazán mindent beleadsz sikerül. Csak hinned is kéne benned.

2012. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. brian tracy phoenix szeminárium

2. PUA könyvek

3. testépítés


4. siker


ennyi, én is olyan vesztes voltam mint te, most már az életem felfelé ível hála ezeknek.

2012. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
^^ bocsesz, de a phoenix szeminárium alap dolgokat taglal, úgy gondolom hogy nem éri meg azt az időt amit elvesz az életedből. Nekem egy ismerősöm ajánlotta, de ha egy fél órát pozitívan gondolkozol MAGADTÓL az életedről, már többet értél el mint ezzel a hanganyaggal.
2012. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha igazán mindent beleadsz sikerül. Csak hinned is kéne benned.


Ez nem igaz :D

2013. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!