Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az élettől is elveszik a...

Az élettől is elveszik a kedvem. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (ha a korom miatt kezdenél beszólogatni, köszi nem kell megkapom itthon is) és elegem van a szüleimből. Apám idegbajos, verekedős állat. Nincs rá jobb szó. Múltkor hazajött, puszit kért, én meg fuldokoltam mert valami megakadt a torkomon és inni akartam egy kis vizet, mert nem akartam megfulladni, erre elkezd velem ordítozni hogy "a qva any*d büdös kölök, én teszek mindent a s*gged alá, és még puszit se adsz?! te szemét állat marha, te roh*dék!" én erre mondtam, hogy innék, ha nem zavar mert nem óhajtok megfulladni erre jött "te tetves szem*t az se érdekel ha megfulladsz". Aztán nemrég elkaptam egy hányós-hasmenős vírúst, fél napom a vécében töltöttem (ezért is kaptam, mert "már megint oda bújtam a munka elől") a nap nagy részében meg aludtam, mert ugye éjszaka nem tudtam, mert akkor is a vécére járkáltam. Mikor hazaért, és látta hogy alszok jött a "megint lustálkodsz?!" és lelépett a kocsmába. Abba is beleköt, mit iszok és eszek. Ha részeg és nem akarok odamenni hozzá, mert bűzlik az alkoholtól, akkor megsértődik és elkezd dumálni hogy "ezt akarod? húzzak el a g*c*be? tudod, megcsinálom". Anyám meg mindig ver, megtép, sokszor nem is kézzel üt, hanem azzal, ami épp nála van. Ha rossz a kedve, hozzá sem akarok szólni, mert jön "Megtéplek, ha nem fogod be a kib*sz*tt szád" már egy rossz szó után is. Meg akarok halni, de ezek még azt se engednék.

2015. júl. 4. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

hát kérdező ha ez igaz, tudod mit csinálj..


vegyél egy könnyen elrejthető direkt ilyen célú kamerát, elrejted, aztán menj a gyerekvédelemhez.


érdekes helyzet lehet midnenesetre, de legalább netezni tudsz, az is valami..

2015. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egy telefon a gyámügynek és minden problémád megoldódik. A szüleidnek börtönben lenne a helyük.
2015. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Bírd ki és minél előbb költözz el az egyik kedves rokonodhoz és tudom milyen érzés mert nekem is hasonló az anyai nagymamám mert megcsalta töbször is papát dédi egy tv-ért eladta szintén az anyai nagymamám a vérbeli apám meg ivott. de most már egy kedves családban élek:9 vagyis lett egy nevelő apám és két hugom :) anyám vérbeli, hugaim féltestvéreim.
2015. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Szia! A gyamuggyel semmit. em ersz el....hidd el. Ami magyarorszagon gyermekvedelem,az mashol gyermekbantalmazas....hosszu folyamat,mig a szuleiddel "csinalnak valamit". Bizonyitek nelkul semmit....

Lehetoseged az azonnali lelepesre,ha vagy egy pszichiatriara setalsz be "hogy ongyi akarsz lenni", vagy egy Gyivibe....akkor ott tartanak....

A masik lehetoseged a tuleles ezerrel. Igazabol mar csak 4 ev.

Persze fugg attol,hogy milyen tanulo vagy....en a helyedbe megprobalnek a tanulasba menekulni....vinni valamire es a tovabbiakban tojni rajuk.

Egyet ne felejts el! Az elet elotted all tele lehetoseggel....megha most eztnem is gondod....nekik csak a nyomoruk marad. Probalj otthon a helyzethez kepest normalis lenni,tanulni...es vagni a centiket....

Keress sorstarsakat! En is hasonlo helyzetben voltam 20 eve....mar nagyon a mult! Tuleltem es klassz gyerekeim vannak ;) ne add fel....kibirod!

2015. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Kérd meg a tanáraidat, hogy segítsenek. Próbálj olyan középiskolába tovább menni, ahol bentlakásos kollégiumba kerülhetsz.
2015. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

en is hasonlo dolgokon mentem keresztul.. 12 evesen elmenekultem a nagymamamhoz, meg titokba leleptem otthonrol anyam tudta nelkul, lefutottam a volanbuszhoz, gyerunk pestre a nagyanyamhoz.. kemeny vilag volt..


Tanulj tolem! 1.ha lehet, gyerunk haverokkal el otthonrol vagy nagyszulokhoz 2.ha mondanak a szuleid neked ilyeneket, ne vedd a szivedre, lelkedre hanem nevessel fogd fel poennak. amikor anyam idegbetegeskedett velem es ilyenek mondott az arcaba rohogtem mert rohogogorcsot kaptam es vagy meg mergesebb lett XD vagy o is elkezdett rohogni.. :D monika shown rohogsz nem?? ezt is fogd fel ugy!!

2015. júl. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!