Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy ez nem segít és már idegesít is, hogy, , nem állnak mellettem"?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni kb 4 kilót, meg izmosodni, de most a fő célom a fogyás, de a szüleim állandóan azzal nyaggatnak, hogy egyek, meg hogy már ,,betegesen sovány" vagyok (ez nem igaz, és sokan mondták is, hogy nem vagyok sovány), és így nem segítenek ezzel a fogyásban. Anyukám személyi edző, és tőle is mindig jértem tanácsokat, hogy mit egyek, ha fogyni szeretnék és erre azt mondta, hogy nem kell fogynom stb. És nekem ez így nagyon rossz, mert énsleg kövér vagyok és nem tudom, hogy mit csináljak. Sportolni sportolok,viszont nem tudom, hogy mit ehetek és mit nem, és ebben anyukám sem akar segíteni, csak azt mindja, hogy nekem mindent szabad enni, de ha meg mindent eszek ügy nem fogok fogyni! Hogy mondjam meg nekik, hogy nekem az jól esne, ha támogatnának? 14/L
2015. júl. 2. 12:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ne fogyózz mert aki egyszer túlsúlyos az sosem lesz vékony. Lehet hogy bunkóság, de van benne igazság.
2015. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

a leírt adatok alapján nem vagy túlsúlyos, ahogy az előző válaszoló írta..szerintem pont jó a tömeged és igen, kétlem, hogy személyi edző anya minden nap szalonnát ad neked zsíros kenyérrel.

mint szakmabeli szerintem amúgyse hagyná, hogy a gyereke kilógjon.pl Rubint Réka kisfiát sokat szidták, hogy micsoda dolog, hogy pufi stb ezzel mindent elárul az Updates termékekről stb..ilyenek az emberek. de szerintem tényleg nem kell fogynod, de az jó ha sokat mozogsz és törekedsz az egészséges táplálkozásra.

2015. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!