Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betörte a volt barátom az...

Betörte a volt barátom az üveget, nem merem megmondani anyának. Mit csináljak? Szerintetek tudnia kell?

Figyelt kérdés

Elutaztak szombatig, tegnap mentek el. Nem akartak itthon hagyni, de úgyis itt van a barátom, meg a barátnőim, szóval belementek. De az a baj, hogy a volt barátom a szakításunk után szinte megőrült... Májusban szakítottam vele, 4 hónap után és nagyon belém szeretett, de nekem ő csak arra volt jó, hogy féltékennyé tegyek valakit, mert külsőre nagyon jól néz ki. Nem gondoltam, hogy így belém szeret. Májusban volt a szülinapom és vett nekem egy elég drága kiskutyát, rá 2 hétre szakítottam vele és utána olyanokat mondott és írt, hogy lelöveti a kutyát, vigyázzak rá, nehogy valaki mérget tegyen be a kapu alatt, meg ilyenek, mert nem adtam neki vissza (gyűlöli az állatokat). Nekiment a barátomnak, aztán még ő volt felháborodva, hogy mi az, hogy a barátom megvédte magát (vízilabdázik, úszik, versenyszerűen sportol kiskora óta, szóval elég erős).

Folyton hívogatott, írt, de reméltem, hogy befejezi.

Tegnap itt voltak a barátnőim este és "valaki" behajított egy téglát a nappalink ablakán úgy, hogy az zárva volt. Nem az okozott kár a legnagyobb baj, hanem az, hogy nem tudom, hogy jött be. Nyitva volt mindkét utcaajtó, de félek, hogy esetleg bemászott a kerítésen és azt máskor is megteheti.


Félek, hogyha elmondom anyáéknak, akkor tönkreteszik a volt barátomat. Tudom, hogy nem normális, amiket tesz, de az sem volt éppen szép dolog, hogy én eszköznek használtam és minden pénzét rám költötte, akaratom ellenére is.



2015. júl. 1. 10:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
50%

persze,szemét dolog volt kihasználni, de valljuk be, nem 100-as a gyerek se. 4 hónap után képes ezt művelni...én biztos kihívtam volna a rendőrséget, ha valaki pont áll az ablaknál, meg is hallhatott volna..ez nem normális viselkedés szakítás után, annak a fiúnak van valami mentális baja.ha most nem jelented, nem foglalkozol vele, később ki tudja mire mentek haza?hogy ég a ház??

ha anyukád tudja is, hogy csak kihasználtad a fiút, akkor miért ne mondanád el neki? ha azt hazudnád, hogy te törted be az ablakot, simán lebuknál, mert te úgy írtad, hogy bent a házban dobtál valamit és véletlenül az ablaknak dobtad. először is látszik, hogy kívülről vagy belülről tört be. és nem mindegy, hogy egy távirányítót vágtál az ablakhoz,vagy egy egész TÉGLÁT

ne kamuzz ebben..ha szerencsétek van a biztosító kivizsgálja, a rendőrésg meg fokozottan figyel.a fiúra meg nem ártana ráijeszteni,hogy álljon le..

nekem is volt nagyon fájdalmas szakításom, lehet gondolatban eljátszottam ilyennel, de eszembe nem jutott volna, hogy a tettlegességig fajuljon..ez nem normális...

2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%
és ne felejtsük, hogy hány szerelem féltésből történt gyilkosság volt már.. én nem kockáztatnék.
2015. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%

Most őszintén, nem értem a kérdést. Anyád tudja, mi történt, hogy hogy cs.sztél ki a sráccal, tudja azt is valószínűleg, hogy mennyire megviselte. Ha egy szót nem szólt eddig, akkor miért nem mered neki megmondani az igazat? Ahoyg elképzelem, még majd téged for nyunyurgatni, hogy gyájjjjj az ártatlanpicilányomat bántja a csúnyarosszfiú...


amúgy meg igenis benne van a kezed abban, ahogy a srác viselkedik. Legközelebb majd nem viselkedsz úgy, ami ilyen reakciót vált ki egy emberből (ha tényleg elmebeteg, akkor meg pont nem tehet az elmeállapota miatt róla).

2015. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
35%
gondolkoztál volna elöb!kurjatok egyer aztán abba hagyja
2015. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Te egy kis ribi vagy ő egy pszichopata, megérdemlitek egymást.
2015. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Zsák a foltját mindig megtalálja."

+

"Ki mit főz, azt eszi."

2015. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kislány, ha a felnőtt életedet is hasonló játszmázásokkal akarod irányítani, annak nagyon csúnya vége lesz.

Most mindenesetre mentsd ami menthető, azonnal szólj a szüleidnek. A ház az ő tulajdonuk, majd ők eldöntik, hogy mit tesznek.

2015. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyet nem tudok felfogni, de lehet, hogy csak én vagyok túl jó/naiv: hogy lehet együtt lenni valakivel, akibe nem vagy szerelmes? Csak úgy érdekből elég nehéz, vagy igen csak mélyre kell süllyedni hozzá!
2015. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Szülőként lezavarnék neked két egyformát, aztán kapnál egy kis időt arra, hogy elgondolkodj azon, mennyire aljadék módon viselkedtél. Utána pedig feljelenteném a barátodat. Megjegyzem, emberileg abszolút megértem a dühét, még ha a kifejezésmódját el is ítélem. Hát így szórakozz mások érzelmeivel!
2015. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Finndorf válasza:
Szerintem mindenképpen szólj mert az eset tovvább is fajulhat. Bajod is eshet!
2015. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!