Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Betörte a volt barátom az...

Betörte a volt barátom az üveget, nem merem megmondani anyának. Mit csináljak? Szerintetek tudnia kell?

Figyelt kérdés

Elutaztak szombatig, tegnap mentek el. Nem akartak itthon hagyni, de úgyis itt van a barátom, meg a barátnőim, szóval belementek. De az a baj, hogy a volt barátom a szakításunk után szinte megőrült... Májusban szakítottam vele, 4 hónap után és nagyon belém szeretett, de nekem ő csak arra volt jó, hogy féltékennyé tegyek valakit, mert külsőre nagyon jól néz ki. Nem gondoltam, hogy így belém szeret. Májusban volt a szülinapom és vett nekem egy elég drága kiskutyát, rá 2 hétre szakítottam vele és utána olyanokat mondott és írt, hogy lelöveti a kutyát, vigyázzak rá, nehogy valaki mérget tegyen be a kapu alatt, meg ilyenek, mert nem adtam neki vissza (gyűlöli az állatokat). Nekiment a barátomnak, aztán még ő volt felháborodva, hogy mi az, hogy a barátom megvédte magát (vízilabdázik, úszik, versenyszerűen sportol kiskora óta, szóval elég erős).

Folyton hívogatott, írt, de reméltem, hogy befejezi.

Tegnap itt voltak a barátnőim este és "valaki" behajított egy téglát a nappalink ablakán úgy, hogy az zárva volt. Nem az okozott kár a legnagyobb baj, hanem az, hogy nem tudom, hogy jött be. Nyitva volt mindkét utcaajtó, de félek, hogy esetleg bemászott a kerítésen és azt máskor is megteheti.


Félek, hogyha elmondom anyáéknak, akkor tönkreteszik a volt barátomat. Tudom, hogy nem normális, amiket tesz, de az sem volt éppen szép dolog, hogy én eszköznek használtam és minden pénzét rám költötte, akaratom ellenére is.



2015. júl. 1. 10:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Valaki behajított, vagy pontosan láttátok, hogy ki hajította be?


Szülőként tudod, hogy miért haragudnék? Nem azért, mert a volt barátod ilyet tett, hanem hogy 1) kihasználtad őt, 2) nem értesítetted rögtön a rendőrséget, ahogy kell.

2015. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj a szüleidnek… Végül is arról hogy betört az ablak nem te tehetsz.
2015. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el aztán hívjátok a rendőrséget.
2015. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem az a szint, amikor lehet sajnálkozni. Gondolj bele, mi lett volna, ha eltalál azzal a téglával valakit! Én tuti feljelenteném, ha a volt barátom ilyeneket csinálna. Akár szerettem, akár nem. Igen, nem szép, amit tettél vele, de a nem szép és a bűncselekmény és a fenyegetés között azért hatalmas szakadék van. Mondd szépen el a szüleidnek!
2015. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Közveszélyes.
2015. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
A rendőrség azért is lényeges, mert a biztosító se fog fizetni, ha nem jelentitek!
2015. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy ő volt. Olyanokat mondott, amiket inkább nem írnék le...

Meg más minek jött volna be a kertig, ahol a legnagyobb ablakok vannak?

A szüleimnek is vannak biztosan haragosaik, de ők nem azon a szinten vannak, hogy fiatal lányokra hozzák rá a frászt azzal, hogy betörik az üveget.

Anya tud mindent a kapcsolatomról a fiúval, tudta, hogy miért voltam vele.

2015. júl. 1. 10:40
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Én megmondanam.

Te meg egy gerinctelen ribi vagy, vállald a következményeket.

2015. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Pont nem érdekel mások véleménye.

Az meg nem következmény, hogy ilyeneket csinál... Ez már elmebetegség.

2015. júl. 1. 10:54
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem jellemzést kértem. Szerintem 16-17 évesen mindenki követ el hibákat.
2015. júl. 1. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!