Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem enged el anya sehova, mit...

Nem enged el anya sehova, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés

Soha nemenged el sehova,amióta vannak komolyabb barátaim akikkel szoros a kapcsolatom(10 éve ismerem őket)is csak kétszer voltam lent velük 2-3 órára.Most,hogy itt a nyár szeretnék velük legalább heti 1x találkozni,de anya azt sem engedi.Mióta létezem mindig itthon ülök a szobámba,még egyszer sem voltam lent senkivel se,de az utóbbi időkben kezdett el ez engem jobban kiakasztani,eléggé egy társasági ember vagyok, egyre idősebb, és kell a társaság,valakivel megbeszélni a problémámat vagy csak úgy akármiről beszélgetni.Ez azért is van mert régen nem jó társaságba keveredtem és most azthiszi,hogy ők is olyanok,pedig nem.Nem értem mi baja velük,nem cigiznek,nem isznak,kitűnő tanulók,ahogy én is.Tegnap emiatt veszekedtünk is mert el akartam menni velük sétálni,de a válasz természetesen nem.Teljesen tönkreteszi a társasági életemet,azzal az indokkal,hogy a barátkozás ráér ha felnövök.Úgy érzem magam mint egy börtönben,még a távolabbi voltba se enged el anélkül,hogy ő ott lenne.Szinte magához kötöz és ez fullasztó.Azon csodálkozom,hogy még suliba egyáltalán elenged.Hiába beszélek vele szépen,hiába lázadok de semmi.:( Mit tehetnék??

Ui.: Bocsánat a hibákért,telefonról írtam.


2015. jún. 27. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek anyukádnak barátai / barátnői? Ő nem szokott társas kapcsolatot élni? Ha a válaszod nem, akkor azért tilt, mert nem akar téged is elveszíteni, Te jelented számára a társaságot. Össze kéne hoznod valakivel... ha az élete megtelik tartalommal, veled is másképpen fog bánni. Vagy dolgoznia kéne, akkor nem csak rád korlátozodna a figyelme. Itt a problémát ezekben látom.
2015. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazatok van! Megpróbálok neki társat keresni,mert szeretne valakit csak nem talál olyat,aki nem "arra" használná.:) Volt egy barátnője régen aki járt fel többször hozzánk,de őt is "lekoptatta" mert aztmondja fárasztotta.Az biztos,hogy nem egy társasági lény.
2015. júl. 7. 16:22
 13/15 anonim válasza:
50%
Megmondod neki, hogy anya, te beteg vagy, adok egy pár napot, hogy elgondolkozz a maradék 5 éven, és lelépsz pár napra, ha nem nézett magába, akkor lelécelsz apudhoz, ha Németországban dolgozik, akkor valószínű törekvő, én simán laknék ott, majd anyád észreveszi magát, és vagy visszahív, ha nem, akkor meg maradsz ott, és a végén haza se akarsz jönni, mert jó az a hely.
2015. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
76%

Csapjál az asztalra, lehet hogy anyád, de mivel nem dolgozik, hanem apád tart el, ezért szinte egyenrangúak vagytok, mert egy harmadik ember pénzéből éltek.

Ez esetben kimész, jól beb*szod az ajtót, ha nem ad pénzt, akkor szólsz faternak, hogy adjon ő, mert a drága anyám nem ad pénzt a SAJÁT APÁD PÉNZÉBŐL!!!

Ennyit tudsz tenni, mivel nem az ő pénze, megmondod apudnak a szitut és neked is küld külön, és magadat tartod, mint ha lakótársak lennétek, és teszel anyádra magasból, majd magára néz.

Nehogy már....

2015. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

"maradék 5 éven"


Bocsi úgy akartam, hogy elmúlt 5 éven.


És előző 2 választ is én írtam.


16/F

2015. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!