Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám ezt a képet küldte,...

Anyukám ezt a képet küldte, mit válaszoljak?

Figyelt kérdés

Nekem ez elég rosszul esik, szerintem nem vicces. Ráadásul a szüleim elváltak és azóta is rángatnak meg én vagyok a közvetítő. Szóval az "anyu és apu" aláírás sem éppen helytálló.

Szeretnék valami bántót visszaválaszolni, legszívesebben meg is tenném, de nem akarok szemét lenni. Csak ez szerintem nem vicces

[link]

Mit válaszoljak neki, amitől kicsit észre veszi magát, de nem bántó?


2015. jún. 25. 13:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
54%
Anyukádnak jó a humorérzéke. Ez célzás akart lenni, hogy segíthetnél otthon többet is :D Annyit írnék neki, hogy Oké anyu, vettem a lapot. Neked kell észrevenned magad, s nem neki.
2015. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Csak 1 nagy baj van kérdezö,hogy butácska vagy 1 kicsit!
2015. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, te tipikus besavanyodott ember vagy, aki csak azt lesi, hogy min sértődhet meg. Lazíts már egy kicsit. Ez a kép évek óta fenn van a neten mindenféle vicc oldalon.
2015. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%

Mondd el neki, hogy neked miért nem volt vicces a kép és legközelebb máshogy is tudathatja veled, hogy takaríts ki a szobádban.

De biztosan nem akart vele megbántani.

2015. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
Ebben mi a bántó?? Jézusom, ember, humorérzéked nulla...
2015. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%
Vissza írnám, h. Ha-Ha-Ha
2015. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom az bánt, hogy ilyen kevés és egyszerű feladatot adnak neked. Én is besértődnék, ha csak ennyit néznének ki belőlem. De anyukád humorát díjazom, ügyesen próbál rávezetni arra, hogy a lakást te is használod, nem csak ő...
2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
76%
Sokkoló ez az üzenet,okvetlenül emberjogi bíróságra terelném az ügyet és gyámság alá helyeztetném magam!Felháborít hogy ameddig anyád dolgozik neked nem lehet nyugodtan a gép előtt több órát ülve semmit sem csinálni,szülő az ilyen?Aki gürizik,majd mikor hazatér pakoljon el utána is nem?nehogy már két posztolás között ne tudjál lájkoln egy világ nagy okosságot,ja és jelizni sem tudsz nyugodtan.Sajnálom ami veled történt aggódom hogy poszttraumás sokk alakul ki benned..de se baj ..Vegyél vissza veréb és segíts az anyádnak!!!
2015. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
63%

Ez a kép jó ideje megy a Facén. :D


Hagyd, ez csak egy poénos kép!

2015. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
39%
Ez enyhe célzás volt, hogy többet segíts a házimunkába!!!!
2015. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!