Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálna az apám, ha...

Hogyan reagálna az apám, ha 18 év után csak úgy a semmiből felkeresném őt?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Az apám 1 éves koromban hagyott ott minket a húgommal. Azóta tudomást sem akar venni róla, hogy gyerekei vannak. Sosem láttam őt, gyerektartást nem fizet, bíróságra szintén nem hajlandó eljönni sosem. Az új nője előtt is letagad minket. Legalábbis pár éve ezt mesélte nekem egy ismerősöm, aki akkoriban beszélt a nővel. Elég rosszul is esik, hogy ennyire nem érdekli a sorsom a saját apámat, és hogy képes így élni, mintha nem is léteznénk. Emellett viszont rettenetesen elítélem őt emiatt. Szerintetek ha egyszer felkeresném, arra hogyan reagálna?

18/L



2015. jún. 14. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező szerintem is kár lenne felkeresned.Szerintem semmilyen magyarázat nincs arra, hogy nem keresett benneteket, mert kényszeríteni senkit sem lehet!
2015. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ötösömet rátaszem, hogy a rajtam kivüli kommentelők mindegyik második feleség, és reszket attókl a naptól hogy egy gyerek előkerül:D Kérdező, ne hagyd magad lebeszélni, a te érdeked, hogy megismerd:) No meg az apukáé:)
2015. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző, akkor nem érdemes lottóznod... nem hogy második, nem, hogy feleség, de még nő se...
2015. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
.... ja, és Kérdező, ha nem tudsz végére járni a körülményeknek, akkor azt kell eldöntened, hogy mi a fontosabb számodra, az igazság, vagy a lelki nyugalmad. Az előbbi esetben nyugodtan keresd fel apádat, ha az utóbbi, akkor véletlenül se.
2015. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Érdekes meglátások :) Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 14. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!