Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim rettenetes neveket...

A szuleim rettenetes neveket talaltak ki a szuletendo testveremnek. Megprobaljam lebeszelni oket? Hogyan?

Figyelt kérdés
Meg nem tudjok fiu lesz e vagy lany, de mar gondolkodnak a neveken. Az eddigiek valami keptelenseg nevek. Fiu: Bottyán, Kolos, Lehel, ha lany: Maglod, Ilona. Mik ezek a nevek?? Te jo eg!
2015. máj. 7. 11:51
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy az Ilona "nem túl fiatalos", de Loncinak becézve szerintem nagyon aranyosan tud állni egy kislánynak vagy egy bakfisnak. :)

Azután meg ahogy a kiscsaj is nő meg komolyodik, úgy lehet idővel Ici, Ilcsi, Ili, és idős korában meg Ilona néni. :)

2015. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
A Lehel és az Ilona teljesen jó név, ismertem ilyeneket, sose jutott volna eszembe furcsállni.
2015. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
86%

Mar bocs, de ez nem a te dolgod.

Finoman jelezheted, ha nem tetszenek, de eszedbe ne jusson ugy fogalmazni, hogy rettenetesek.

En elore paraztam, amikor bejelentettuk, mi lesz a babank neve, mivel nem hetkoznapi. Szerencsere a csalad valahogy raerzett, hogy nem tanacsos kritizalni, es elfogadtak, izlelgetik.

NAGYON rosszul esett volna a szeretteimtol, ha lerettenetesezik a nevvalasztasunkat.

2015. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik a maglodot. Magdolna a noismeros, csak maglodnak becezik. Ok se tudtak, hogy ferfinev. :D Amugy kerdeztem, hogy nem gyanus, hogy a batyam alig varja, hogy 18 legyen es megvaltoztassa, mert nem voltak baratai es csufoltak, engem meg 2 evig alaztak az enyem miatt? Csak legyintettek.
2015. máj. 7. 14:58
 25/33 anonim ***** válasza:
57%
A szüleid véletlenül nem mélymagyarok? :)
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72%

Reméld, hogy fiú lesz. A Kolos meg a Lehet nem is olyan borzasztó, nekem csak simán nem tetszik. Na de a többi... Nektek mi a nevetek, ha a tieitek is ilyen rosszak?

Szerintem mondjuk az a legrosszabb, ha a 6. Lili/Marci vagy 14. Benett/Hanna a gyerek a csoportban/osztályban. De a túl kirívó név is gáz.

2015. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Az batyam Vitéz en Zselyke Róza vagyok. Nem tudom melymagyarok e, de a magyar nevek vannak masok is pl. Csaba, Szabolcs, Arpad. Ezek vallalhatobbak. Nem tudom mire szamitanak? Mar a batyam generacioja is elcs.szett volt, es ez csak rosszabb lesz.
2015. máj. 7. 17:00
 28/33 anonim ***** válasza:
66%
Neked szép neved van! Ha húgod lesz és Ilona lesz akkor folyton azt fogod hallani,hogy bezzeg neked lehetett normális neved!:)
2015. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
Szép nevetek van, ne sírj. Ha nagyon nem tetszik, ha nagy leszel, megváltoztathatod. A testvérke elnevezése pedig a szüleidre tartozik.
2015. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de nem a neved miatt piszkálnak, ha piszkálnak. Ez csak egy fogás rajtad, de ha téged magadért kedvelnének, eszükbe se jutna, hogy milyen neved van.


Szerintem tök normális nevek ezek, amikor megnyitottam a kérdést, azt hittem, Marcselló vagy Eszmeralda szerepel majd benne.

2015. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!